Новини

Лазерне лікування варикозу: простий та безпечний спосіб боротьби з захворюванням

Збільшені, набряклі, перекручені вени, які часто мають синій колір, називають варикозним розширенням. Це неприємне захворювання, яке викликає біль у ногах та інший дискомфорт. Сьогодні ефективним методом лікування є лазерне втручання https://chekhovskyy.in.ua/poslugi/lazerne-likuvannya-varikozu/. Процедура проста та безпечна, не вимагає тривалої реабілітації.

Причини виникнення та симптоми варикозу

Єдиної причини появи варикозного розширення вен немає. Зазвичай на захворювання страждають люди у віці через зношування клапанів вени. Грає роль спадковість та наявність зайвої ваги. Надмірна вага та ожиріння спричиняють збільшений тиск на кінцівки.

Деякі види робіт більш небезпечні для людей зі схильністю до захворювання. Наприклад, якщо потрібно довго стояти на одному місці чи носити вантажі, — є ризик виникнення проблем з венами. Зрозуміти, що людина захворіла на варикоз можна із зовнішнього вигляду ніг. Проте варто звернути увагу на інші симптоми:

  • вени збільшуються, починають «випирати» з-під шкіри;
  • людина відчуває біль та важкість у нижніх кінцівках;
  • в ногах трапляються спазми, печіння, пульсація та свербіння;
  • людина відчуває біль під час стояння чи ходьби;
  • під шкірою з’являється венозна сітка, яка має характерний синій відтінок.

Лікування від варкозу буває різним, все залежить від віку, стадії перебігу захворювання. Сьогодні найбільш дієвим методом боротьби з хворобою є застосування лазера.

Як відбувається лазерне лікування варикозного розширення вен

Лазерна методика лікування варикозу називається ендовенозною лазерною абляцією. Лазера діє на вражену ділянку вени. Внаслідок цього стінки судини ніби склеюються самі по собі, а згодом вена розсмоктується. Такий комплекс дій не становить ризику для кровообігу у судинах, оскільки кров проходить по судинах, які знаходяться глибше у тканинах.

Ендовенозна абляція не потребує госпіталізації пацієнта, та триває 60-90 хвилин. Людині вводять місцеве знеболююче. Після проведення процедури на місці втручання не залишаються рубці. По завершенні лікування лазером пацієнту потрібно носити компресійну білизну протягом кількох тижнів. Протягом тридцяти днів не можна приймати гарячу ванну, відвідувати лазню чи сауну.

Потрібно обмежити тривалі піші прогулянки, довге стояння на одному місці, не можна носити важкі речі. Лазерна методика лікування варикозу не підходить пацієнтам, які страждають на цукровий діабет, тромбофілію, серцево-судинні патології, мають тромбоз в глибоких венах.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України