Життя

«Тату, а як?»: американець створив канал для тих, хто росте без батька

Американець Роберт Кенні запустив YouTube-канал «Тату, а як?» (Dad, how do I?), на який викладає різні відеоінструкції: як голитися, зав’язувати краватку, поміняти покришки, перевірити рівень масла в двигуні, полагодити туалет і т. д.

Канал призначений для дітей, які ростуть без батька. Він отримав вибухову популярність і всього за два місяці набравши 1,9 млн передплатників.

В основу ідеї лягла особиста історія. Автор виріс у неблагополучній родині: мати пила, а батько залишив його молодших братів, коли Роберту було 14 років, сказавши, що тієї візьме на себе турботу про братів, яких він здасть їх в дитбудинок.

Ютьюбер зізнався, що у нього ніколи не було мети стати багатим. Він просто хотів не повторювати помилки батьків і намагався дати своїм дітям, Кайлу і Крістіану, гарне дитинство. Популярність стала для нього більшою несподіванкою. Він записав відео, в якому подякував глядачів.

«Я не завжди правильно поводився з дітьми. Ти не можеш завжди чинити добро, але головне — просити вибачення і не прикидатися, що ти все знаєш краще за всіх», – сказав Кенні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України