«Тату, а як?»: американець створив канал для тих, хто росте без батька

Американець Роберт Кенні запустив YouTube-канал «Тату, а як?» (Dad, how do I?), на який викладає різні відеоінструкції: як голитися, зав’язувати краватку, поміняти покришки, перевірити рівень масла в двигуні, полагодити туалет і т. д.

Канал призначений для дітей, які ростуть без батька. Він отримав вибухову популярність і всього за два місяці набравши 1,9 млн передплатників.

В основу ідеї лягла особиста історія. Автор виріс у неблагополучній родині: мати пила, а батько залишив його молодших братів, коли Роберту було 14 років, сказавши, що тієї візьме на себе турботу про братів, яких він здасть їх в дитбудинок.

Ютьюбер зізнався, що у нього ніколи не було мети стати багатим. Він просто хотів не повторювати помилки батьків і намагався дати своїм дітям, Кайлу і Крістіану, гарне дитинство. Популярність стала для нього більшою несподіванкою. Він записав відео, в якому подякував глядачів.

«Я не завжди правильно поводився з дітьми. Ти не можеш завжди чинити добро, але головне — просити вибачення і не прикидатися, що ти все знаєш краще за всіх», – сказав Кенні.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh