Таран: саудити обвалили ціни на нафту – вона вже від 30 доларів за барель. Якщо так буде далі – Росія банкрут

Саудити обвалили ціни на нафту – вона вже від 30 доларів за барель. Якщо так буде далі – Росія банкрут. При такій ціні видобуток нафти в Росії стає нерентабельною. Останній раз так ціна коливалася в 2004 році. Таку думку у своєму блозі висловив політолог Сергій Таран.

Він відзначає, це створює прекрасні переговорні позиції щодо тиску на Росію і витіснення її з окупованих територій. Так, звичайно, Росія може все виправити, передомовитися, так і запас грошей у неї поки є. Звичайно, хто-то на Заході буде намагатися компенсувати майбутню економічну кризу за рахунок відновлення торгівлі з Росією. Але все ж час грає явно не на боці Путіна. Свій внесок у зниження ціни на нафту додасть і паніка від коронавірусу.

Сергій Таран вважає, що українська влада просто зобов’язана використати сприятливу міжнародну кон’юнктуру на користь України. Замість того, щоб думати, наприклад, як пустити воду в Крим, в Зеленського повинні думати, як переконати Захід посилить санкції проти Росії, яка й далі продовжує віддавати накази своїм бандформуванням продовжувати стріляти на сході – саме зараз посилення санкцій було б дуже до речі.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh