Авторські статті

Таран: саудити обвалили ціни на нафту – вона вже від 30 доларів за барель. Якщо так буде далі – Росія банкрут

Саудити обвалили ціни на нафту – вона вже від 30 доларів за барель. Якщо так буде далі – Росія банкрут. При такій ціні видобуток нафти в Росії стає нерентабельною. Останній раз так ціна коливалася в 2004 році. Таку думку у своєму блозі висловив політолог Сергій Таран.

Він відзначає, це створює прекрасні переговорні позиції щодо тиску на Росію і витіснення її з окупованих територій. Так, звичайно, Росія може все виправити, передомовитися, так і запас грошей у неї поки є. Звичайно, хто-то на Заході буде намагатися компенсувати майбутню економічну кризу за рахунок відновлення торгівлі з Росією. Але все ж час грає явно не на боці Путіна. Свій внесок у зниження ціни на нафту додасть і паніка від коронавірусу.

Сергій Таран вважає, що українська влада просто зобов’язана використати сприятливу міжнародну кон’юнктуру на користь України. Замість того, щоб думати, наприклад, як пустити воду в Крим, в Зеленського повинні думати, як переконати Захід посилить санкції проти Росії, яка й далі продовжує віддавати накази своїм бандформуванням продовжувати стріляти на сході – саме зараз посилення санкцій було б дуже до речі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України