Авторські статті

Там бути нам усім, щоб відсторонити злочинну владу

Ніхто не подумав би, що на 23 (!) році вистражданої Незалежності, заплаченої мільйонами життів синів і дочок України, в серці держави – Києві проллється молода кров нинішніх рятівників України. Зараз відомо про п’ять смертей у тому числі львів’янина Юрія Вербицького, якого викрали разом із громадським активістом Юрієм Луценком.

Не Янукович чинить зло, а злий дух який сидить в ньому.

Ми говоримо про вчорашню Соборність.  Соборність – це, насамперед, єдність української нації. Та яка єдність, якщо у Львові жалоба за підступно вбитими на Майдані, то в Харкові – “краснопєніє”, який Янукович хороший. Господи, зупини тих бездушників. Душпастирі ніколи не закликають до зброї, але моляться за військо, яке повинно захищати свій народ. Тепер треба усім стати на захист свого волевиявлення і кому під силу їхати до Києва боронити Українську Незалежність від посягань насильників, руйників української державності.

Потрібно взяти в свідомість слова Декалогу українського націоналіста: „Здобудеш Українську Державу, або згинеш у боротьбі за Неї”.  Там бути нам усім, щоб відсторонити злочинну владу.

Студенти всіх областей україни також готові активно допомагати старшим відстоювати волю нашого народу.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.