Авторські статті

Так званих “васильківських терористів” засудили до 6 років позбавлення волі

10 січня 2014 року Києво-Святошинський районний суд виніс вирок так званим “васильківським терористам” Володимирові Шпарі, Ігореві Мосійчуку та Сергієві Бевзу. Суддя Юрій Бурбела зачитав вирок, яким присудив патріотам 6 років позбавлення волі. Зважаючи на таке ганебне рішення, півтисячна громада, яка перебуває біля суду, заблокувала усі виходи з будівлі. Суддя ж заховався у власному кабінеті.

Зараз учасники протесту скандують: “Ганьба!” та мають намір не допустити вивезення патріотів автозаком із суду. На місці перебувають народні депутати, які перебували у залі суду під час оголошення вироку, – свободівці Юрій Бублик, Андрій Іллєнко, Едуард Леонов та Павло Кириленко.
“У державу повернувся 37-й рік, бо у нас відсутні правоохоронні органи, відсутні суди та будь-яка бодай примарна справедливість. У країні зараз відбувається абсурд: “мажори”, які на своїх автах убивають пересічних українців, ґвалтують українок, – із залів суду виходять на волю. А патріотів такі судді бурбели позбавляють волі на 6 років за листівки із гаслами “Слава Україні!”. Це чергове підтвердження того, що чинна влада неукраїнська і за своєю суттю є окупаційною. Пояснень такому рішенню суду немає – це не що инше, як маразм”, – зазначив Юрій Бублик.

“Нині впродовж трьох годин суддя Бурбела зачитував вирок. 90 відсотків часу зайняло зачитування листівок, які нібито було долучено як докази, в яких нібито були заклики до повалення влади. А насправді листівки стосувалися того, що злочинний уряд і злочинний Прем’єр-міністр знущаються з України й українців.

Крім того, суддя дочитався до того, що, виголошуючи обвинувальний вирок хлопцям, сам, за власної ініціятиви додав цитати із книги Адольфа Гітлера “Майн Кампф”, ще й російською мовою. Це верх абсурду, верх фарсу. Це фактично вперше в історії України цитати російською мовою було використано як обґрунтування в обвинувальному вироку патріотам України.

Суддя Бурбела в попередні роки працював у Євпаторійській міліції і ще тоді відзначився співпрацею з бандитами, які у Криму чинили свавілля, а також багатьма дуже сумнівними кримінальними справами, які він вів, очевидно “кришуючи” незаконний кримінальний бізнес. Крім того, депутати Верховної Ради минулого скликання незаконно проголосували за надання йому пожиттєвих повноважень ще до того, як у нього сплинув попередній п’ятирічний термін повноважень. Це прямо заборонено Конституцією. Тобто Бурбела не має легітимних суддівських повноважень і є злочинцем, який ухвалює рішення іменем України, не маючи на це права”, – зазначив народний депутат-свободівець Едуард Леонов.

Оновлено 18:45

Як повідомив Едуард Леонов, до суду прибули автобуси з працівниками “Беркута”. Щодо людей застосували грубу фізичну силу, використовуючи дубинки. За непідтвердженою інформацією одному з активістів зламали ногу. Едуарда Леонова повалили на землю та били ногами.

Оновлено о 19:05

Народний депутат України свободівець Павло Кириленко повідомив, що від свавілля “Беркута” постраждала велика кількість людей, а спецбійці не зважали на посвідчення народних депутатів.

“Ми стали у перший ряд щоби захистити людей – намагалися пояснити працівникам “Беркута”, що вони не повинні виконувати злочинних наказів. Однак, вони таки розпочали “зачистку”: били кийками усіх, навіть жінок. Зокрема, люди отримали травми голови, ніг та колін. На разі, “Беркут” відступив. Зараз намагаємося зібрати інформацію, аби з’ясувати скільки людей постраждали і чи когось не затримали”, – повідомив Павло Кириленко.

Довідка: Володимира Шпару, Ігоря Мосійчука, Сергія Бевза затримали 2011 року за буцімто виявлені у них листівки із “закликом до повалення влади” та вибуховий пристрій, який, за словами патріотів, працівники СБУ самі їм підкинули. Їх звинуватили у підготовці теракту – підриву пам’ятника Лєніну в Борисполі, який, до слова, на той час вже було демонтовано за рішенням місцевої міської ради.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Что за истерика у свободовцев? Это ведь только первая иснтанция. Пожалуйста, есть еще аппеляция, есть касация. Неужели не понятно, что им нужно было спровоцировать Беркут, что бы снова раздуть истерию по поводу “злочиннои” влады. А Беркут действовал так, как ему положено.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.