Авторські статтіТехно

Чи настільки шкідливі комп’ютерні ігри, як про них говорять?

Про шкоду комп’ютерних ігор говорять часто і багато з моменту їх впровадження в повсякденне життя сучасної людини, але чи це так? Можливо і  є частка користі в індустрії, яка розвивається ось вже більше шести десятків років. .

Історія комп’ютерних ігор бере свій початок в 1947 році, коли Томасом Голдсмітом молодшим спільно з Естл Рей Манн був створений так званий «ракетний симулятор», перший засіб розважального характеру дуже нагадує комп’ютерну гру.

З того часу в сегменті комп’ютерних ігор відбулися колосальні зміни. Вони класифікуються за жанрами, серед яких action, шутери, симулятори, стратегії, головоломки, пригоди та інші, а їх найменування обчислюються сотнями тисяч.

Не дивно, що навколо активно розвиваючої частини культури нашого часу ведуться постійні суперечки про її шкоду, і рідко хто говорить про користь комп’ютерних ігор, а тим більше про те, як можна заробити на онлайн-іграх. До речі, гроші заробити на онлайн-іграх на насправді дуже просто, якщо вникнути в деталі. При цьому даний вид заробітку не передбачає ніяких вкладень.

Почнемо з того, що підростаюче покоління з самого молодшого віку чудово знайоме з багатьма видами техніки, включаючи комп’ютери, планшети та інші гаджети. Все починається з мультфільмів, які допомагають навчити дитину важливим речам, дати розуміння дружби, добра і турботи про оточуючих.

Потім поступово малюків посвячують у розвиваючі ігри. За допомогою розвиваючих онлайн-ігор багато сучасних батьків вважають за краще розучувати з дітьми кольори, цифри, літери і звуки, а також іноземні мови. Такий вид навчання малюків, безперечно, можна назвати ефективним, так як він непогано розвиває логічне і творче мислення, пам’ять, швидкість прийняття вірних рішень.

Через якийсь час дитина починає грати в більш дорослі комп’ютерні ігри, які часто відносять до категорії «16+» або «18+». Вся відповідальність за це, безсумнівно, лягає на батьківські плечі. Так, так, ті самі, які ще роки три тому вчили з малюком літери, граючи в чергову онлайн-гру. Щоб уникнути самого небезпечного, про що говорять тисячі експертів – залежності, слід з самого раннього віку прищеплювати дитині почуття міри, обмежувати його години проведення перед монітором.

Варто відзначити, що якщо з раннього віку привчити дитину до нормованих ігрових періодів, то проблем із залежністю не виникне. Навпаки, багато користувачів мережі, що мають ігровий досвід говорять, що отримують ряд нових навичок у процесі окремих ігор, таких як знаходити вихід з непередбачених ситуацій, трохи підтягнули англійську і так далі.

Насправді, громадськість розділилася на два табори:  противники комп’ютерних ігор, і ті, хто в них грає. Всі переконання на користь онлайн-ігор і проти них не зможуть посперечатися з тим фактом, що це всього лише спосіб непогано провести свій вільний час, а тому які б аргументи не приводили дослідники, гравці були і будуть, поки існують їх розробники.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України