Чи настільки шкідливі комп’ютерні ігри, як про них говорять?

Про шкоду комп’ютерних ігор говорять часто і багато з моменту їх впровадження в повсякденне життя сучасної людини, але чи це так? Можливо і  є частка користі в індустрії, яка розвивається ось вже більше шести десятків років. .

Історія комп’ютерних ігор бере свій початок в 1947 році, коли Томасом Голдсмітом молодшим спільно з Естл Рей Манн був створений так званий «ракетний симулятор», перший засіб розважального характеру дуже нагадує комп’ютерну гру.

З того часу в сегменті комп’ютерних ігор відбулися колосальні зміни. Вони класифікуються за жанрами, серед яких action, шутери, симулятори, стратегії, головоломки, пригоди та інші, а їх найменування обчислюються сотнями тисяч.

Не дивно, що навколо активно розвиваючої частини культури нашого часу ведуться постійні суперечки про її шкоду, і рідко хто говорить про користь комп’ютерних ігор, а тим більше про те, як можна заробити на онлайн-іграх. До речі, гроші заробити на онлайн-іграх на насправді дуже просто, якщо вникнути в деталі. При цьому даний вид заробітку не передбачає ніяких вкладень.

Почнемо з того, що підростаюче покоління з самого молодшого віку чудово знайоме з багатьма видами техніки, включаючи комп’ютери, планшети та інші гаджети. Все починається з мультфільмів, які допомагають навчити дитину важливим речам, дати розуміння дружби, добра і турботи про оточуючих.

Потім поступово малюків посвячують у розвиваючі ігри. За допомогою розвиваючих онлайн-ігор багато сучасних батьків вважають за краще розучувати з дітьми кольори, цифри, літери і звуки, а також іноземні мови. Такий вид навчання малюків, безперечно, можна назвати ефективним, так як він непогано розвиває логічне і творче мислення, пам’ять, швидкість прийняття вірних рішень.

Через якийсь час дитина починає грати в більш дорослі комп’ютерні ігри, які часто відносять до категорії «16+» або «18+». Вся відповідальність за це, безсумнівно, лягає на батьківські плечі. Так, так, ті самі, які ще роки три тому вчили з малюком літери, граючи в чергову онлайн-гру. Щоб уникнути самого небезпечного, про що говорять тисячі експертів – залежності, слід з самого раннього віку прищеплювати дитині почуття міри, обмежувати його години проведення перед монітором.

Варто відзначити, що якщо з раннього віку привчити дитину до нормованих ігрових періодів, то проблем із залежністю не виникне. Навпаки, багато користувачів мережі, що мають ігровий досвід говорять, що отримують ряд нових навичок у процесі окремих ігор, таких як знаходити вихід з непередбачених ситуацій, трохи підтягнули англійську і так далі.

Насправді, громадськість розділилася на два табори:  противники комп’ютерних ігор, і ті, хто в них грає. Всі переконання на користь онлайн-ігор і проти них не зможуть посперечатися з тим фактом, що це всього лише спосіб непогано провести свій вільний час, а тому які б аргументи не приводили дослідники, гравці були і будуть, поки існують їх розробники.
Джерело

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh