ТАК ЦЕ РЕВОЛЮЦІЯ ЧИ ФРОНДА?

Ну хоч Леніна вони знесуть?

Ні, я розумію, лідери нашої опозиції люди молоді, не фахові, революцію роблять перший раз, тому не знають що це таке та як це правильно його робити.

Але ось потрапляє мені до рук програма революції складена колишнім народним депутатом Подільської райради міста Києва від ВО СВОБОДА.

Від загадкового районного об’єднання „Народний порядок”. І що я бачу!? „Відставка Президента”, „розпуск ВР”, „лідери опозиції… мають сформувати тимчасовий Уряд”. Значить таки є серед наших політиків люди які знають як робити революцію! Але чому така людина скніє в райраді?! Цю людину треба негайно спорядити радником до лідерів нашої опозиції! А то ми цю опозицію, за словами однієї дівчинки з Майдану (до речі, колишнього члена УНА-УНСО, якими кадрами розкидаємося!), повинні любити такою якою вже вона в нас є… Іншої бо не має. Не заслужили. Ну, яка нація, такі в неї і провідники. Але ж це неправда! Є і в нас люди!

От бачу по телебаченню Голову Верховної Ради. В того синдром Янаєва. Людину можна зрозуміти. Хоча за спинами лідерів опозиції санкюлотів немає, однак півтора мільйона киян та гостей міста теж знаєте, настрою Голові Верховної Ради не добавляють…

Але чому так хвилюється Сеня? Чому він говорить, що першою вимогою Революції є відставка прем’єра та, відповідно до закону, всього уряду? Йшлося ж про Президента? Ось і невідомий cпіноза з Подільської райради пише – „негайної відставки Президента України В.Ф. Януковича”… Хто такий прем’єр в існуючий в Україні системі влади!? Стрєлачнік. Може Арсеній сам хоче стати прем’єром при існуючому Президенті? Так би мовити „нє атхадя ат каси”. Залишається сподіватися, що цей пост Революція підготувала не для Медвєдчука… А де р-революційний „Тимчасовий уряд”, невідомого генія?

Пауза. Майже за Станіславським. Тягнибок вимагає від Голови ВР порушити кримінальні справи проти міністра внутрішніх справ та виконавців його злочинного наказу про побиття мирних маніфестантів. Але ж якщо це Революція то, як правильно помітив невідомий член його партії з „народного порядку”, „ВР має бути розпущена”?! Лідери Революції мають створити власний законодавчий орган. Конвент, наприклад. Асамблею… Та й чи „царська це справа” порушувати кримінальну справу? Але дивимося – Голова ВР згоден на все!

Кандидат в Президенти від опозиції розмовляє державною мовою в стилі Азарова. Відчувається, сказати йому вже нема чого, але треба. Тому хвилюється. А тут ще й українською треба говорити. Відповідно й говорить – невідомо що і невідомо про що… Ну то нічого. Він же в нас кандидат в Президенти, а не прем’єри… Україна й не таких Президентів бачила! Головне аби його команда була задоволена своїм Президентом. Відчувається – нацарюють…

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh