Я був там і нехай мене вважають тітушкою, але це точно краще ніж танці та пісні на майдані

П’ятеро діють, сорок фотографують… А ви хочете лад в державі навести?.. Такими діями далеко не зайдеш, але здається – це не про нашу державу…

Всі вірили, що 1 грудня все вирішиться, але не все так просто. Ця влада дуже укорінилась і її потрібно дуже мудро знімати, бо якщо надавити силою може з’явитись розкол в країні і громадянська війна, за участю третіх кріїн. І тоді навіть 160 млрд. евро не допоможуть.

 

Після сьогоднішнього виступу Тягнибока у ВР і на майдані, з’явилась надія, що вони дуже ретельно готуються і не кинуть нас на пів дорозі. Треба вірити, якщо не вірити, ми цю владу не здолаєм. Головний наш ворог – зневіра! Потрібно бути впертими і настирчивими, тоді козир буде в наших руках.

Беркут не має можливості вільно рухатись в ряду, в них дисципліна, а ми можемо психологічно, як вільні люди їх ламати! Беркут в Академіях МВД на деній формі не навчається, це в основному заочники, які не відрізняються особоливо високим інтелектом, але є вийнятки.

Можна застосовувати психологічний вплив. А саме барабани, дудки, гучну музику. Якщо все це буде 24 години на добу (люлди чергують групами та відсипаємось, а ВВ та Беркут там не змінюється). Вони за 3 дні на стінки полізуть від втоми так як не зможуть спати.

Беркутівці б’ють молодь вісімнадцятирічну, а все це через брак людей, які підуть грубо кажучи в бій, а також не організованість. Чому ми повинні бути толерантними з ними, якщо вони до нас ніколи не були толерантними?

Вчора Турчинов заявив, що ми ставимо ультиматум 2-3 дні на мирне врегулювання, інакше будемо братись за лопати, як казав Азіров… Практично дослівно. Так що приєднуйтесь!

 

Comments

0 comments

One comment

  1. Татьяна

    “Чому ми повинні бути толерантними з ними…?”
    Чтобы не стать такими как они. Чтобы не омрачать победу чужой кровью на своих руках. Чтобы иметь дерзновение перед Богом в последний день.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh