Авторські статтіЗдоров'я

Тахікардію можна зупинити за одну хвилину

Вчені розповіли, що зупинити тахікардію можна за одну хвилину. За словами дослідників, в цьому допоможуть два простих вправи.

Фахівці розповіли, що почуття, коли серце починає битися не так, як зазвичай, виникає у кожної людини. У ході свого дослідження вчені спробували з’єднання з’ясувати, що допоможе зупинити тахікардію. Як виявилося, два простих вправи здатні допомогти зупинити тахікардію.

Перша вправи — це занурення

При різкій зміні температури тіла, серцебиття людини сповільнюється. Саме тому при тахікардії фахівці рекомендують набрати в чашку холодну воду, затримати дихання і занурити обличчя в холодну воду на кілька секунд.

Одного вправо — маневр Вальсальві

За допомогою цієї процедури виявляється вплив на блукаючий нерв, який контролює частоту серцевих скорочень. Вчені рекомендують зробити глибокий вдих, напружити м м’язи живота, затиснути ніс великим і вказівним пальцем, закрити рот і очі. Потім варто спробувати з закритим носом і ротом зробити видих, продовжуючи при цьому напружувати прес.

Дослідники відзначають, що дані вправи можна використовувати тоді, коли тахікардія супроводжується сильним болем у грудях або гострим відчуттям нестачі повітря

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh