Авторські статтіЗдоров'я

Дієта йо-йо в два рази підвищує ризик ранньої смерті від інфаркту та інсульту – вчені

Дослідження корейських фахівців показують, що популярна серед знаменитостей дієта серйозно загрожує життю.

Йо-йо ефект є однією з основних причин різкого збільшення ваги або його втрати. Проте під час таких змін організм піддається серйозним навантаженням, здатним зашкодити здоров’ю. Але ефект, до якого вдаються актори під час зйомок, може стати причиною ранньої смерті.

Вчені з Південної Кореї провели велике дослідження, що тривало протягом 7 років. У ході експерименту фахівці вивчили стан організму 6 748 773 учасників. Основними параметрами виявилися: вагу, кров’яний тиск, рівень холестерину і цукру. Варто зазначити, що на початку досліджень всі учасники були здорові і скарга на свій стан не малі.

Але через п’ять з половиною років після старту експерименту померли 54 785 осіб, 22 498 учасників перенесли інсульт, а 21 452 людини пережили інфаркт. Основною причиною для цього стала дієта йо-йо, вредившая внутрішнім органам. У два рази ризик ранньої смерті зростав у учасників, чиї показники цукру і холестерину в крові часто змінювалися. Також серйозною підвищуються шанси перенести інфаркт або захворіти діабет.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України