Ситуація зі штурмом Банкової

Незрозумілі персонажі, що підігрівали натовп у спини.
Ряди строковиків з Внутрішніх Військ. Солдат, а не мерзоти-упирів з “Беркуту”. Але цього ніхто так і не зрозумів. І їх валили як свиней з “Беркуту”.

Був хаос і всі чекали активних дій. Спочатку чутки за ситуацію на Банковій виглядали привабливо. Там було багато свободівців. Однак невдовзі дійшла інформація, що там твориться в деталях. Головне – трактор з Корчинським. Нічого дивного, що тоді Тягнибок не знаючи стану речей з місця подій, послухав журналістів, які прибігали і казали “Зупиніть провокаторів Корчинського!” і так далі. А може він і не так думав. Один хер нині Тягнибок чудово розуміє що і до чого було. І не вважає усіх “провокаторами”.

Зате мусоріат і СБУ масово тиражують таке фуфло. Що “Свобода” зрадила протестуючих. І так далі. Мусора більше всього не хочуть мати націоналістів в парламенті. А так то свободівці самі були серед штурмуючих. Всюди.

Подіями на Банковій і посіяними сумнівами мусора користаються і щодо інших місць протестів. Нині запущено міф про “людей Корчинського у масках”. Всі знають, що на Банковій було нечисто і параноять з приводу масок будь-де.

На даний момент ситуація непогана. Так, Банкова не взята. Бо там треба покласти багато крові. Об’єктивно більшість народу все ще боїться. Але вже зайняті КМДА, Жовтневий палац, будинок профспілок, Майдан Незалежності. На вулицях столиці ночує ціла добровільна армія. Час грає проти Яника.

Отже не ведіться на СБУшні розпальцовки. Реальність річ очевидна. І будується не за день. Свободівці день у день лупляться з окупантами усіх мастей. В тому числі депутати отримують по головах від “Беркуту”. Яка в сраку зрада? Ми мріємо про владу, чи про айрмакси? Хочемо влади – мусимо будувати масові структури. Там не буде все ідеально, але це не змінює пріорітет в розвитку руху та націоналізму.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh