Олег Тягнибок: “Є два шляхи – еволюційний чи революційний, і влада обрала останній”

Ситуація в суспільстві та в державі не просто напружена – вона катастрофічна. У будь-якому сенсі – чи то політичному, чи економічному. Нема сенсу звертатися до депутатів-“регіоналів”, бо вони не мають наміру голосувати за відставку уряду, оскільки насправді прикривають бандитів, очевидно, саме через те, що самі є злочинцями. Але зараз громада має шанс – треба перемагати владу, треба дотиснути режим! Потрібен імпічмент президенту, відставка уряду, після цього – розпуск парламенту. Потрібне повне перезавантаження влади!

Про це 3 грудня 2013 року під час виступу у Верховній Раді України заявив Голова Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, лідер фракції націоналістів Олег Тягнибок.

У ці хвилини Верховну Раду України пікетують тисячі українців, які вимагають відставки уряду Азарова за зрив підписання Угоди про асоціяцію з ЕС та кримінального покарання усім так званим “правоохоронцям” разом з міністром Захарченком, які причетні до кривавого побоїща 30 листопада на Майдані Незалежности України. Сам парламент по периметру оточений великою кількість спецбійців “Беркута”, а у Маріїнському парку мітингують під прапорами “регіоналів” кілька сотень “тітушок”. За інформацією, озвученою деякими народними депутатами від опозиції, близько двохсот із них “регіонали” завели всередину будівлі Верховної Ради задля створення провокацій.

Очільник націоналістичної фракції, виступаючи з трибуни Верховної Ради, наголосив, що зараз треба апелювати до людей, бо тільки громада може тиснути та вплинути на владу. “Я звертаюся до народу, усіх українців – ставайте на боротьбу проти банди, проти цієї хунти, яка впродовж останніх чотирьох років принижує українців, позбавляє нас наших прав, топчеться по нашій національній гідності. Люди добрі, піднімайтеся проти знищення наших прав і свобод. Громадо, треба створювати страйкові комітети. Протестуйте проти бандитської влади, яка знищила економіку держави, довела до соціяльної несправедливости!

Невже хтось наївно сподівався, що “регіонали” прореагують на тих звірів у погонах, які били студентів, журналістів, які в крові втопили Майдан Незалежности?! Ось так влада хоче святкувати Новий рік, Різдво – на крові? Та ви б мали зараз тут каятися, стати на коліна і просити пробачення в українців! Як ви смієте носити депутатські значки та ще й вступати в якісь дискусії! Вас треба карати усіх, бо ви довели державу до хаосу. Думаєте сховаєтеся від відповідальности – не сховаєтеся! Українці, не можна зараз працювати, треба виходити на вулиці – зараз або ніколи!”, – закликав Олег Тягнибок.

Свободівець констатував, що у разі, якщо не буде підтримано відставки уряду, – суспільство дасть реакцію. “На владі лежить уся відповідальність за те, що зараз відбуватиметься в країні. Ви гадаєте, що люди вийшли за гроші проти вас – помиляєтеся! Люди вийшли, бо їх дістали хамством, цинізмом, бандюгами в погонах. Для чого зараз у парламент позапускали негідників-“беркутівців”, яких уже давно треба було покарати? Кого охороняти – нас?.. Нам вони не потрібні, їх треба притягнути до кримінальної відповідальности за ті звірства, що вони чинять проти людей!

Громадо, є шанс – треба перемагати владу! Треба дотиснути – потрібен імпічмент президента, відставка уряду, після цього – розпуск парламенту. Зараз Україні потрібне повне перезавантаження влади, бо тільки тоді ми зможемо змінити ситуацію в Україні. Зараз є два шляхи: або еволюційний – парламентський, або революційний. Ви довели до того, що зараз настає революція, яка негідників, бандюганів, українофобів змете раз і назавжди!”, – заявив Олег Тягнибок.

Націоналістів також звернувся до силовиків: “Звертаюся до усіх, хто має краплю чести: переходьте на бік народу! Ставайте разом з українцями на боротьбу проти бандитського режиму, який поки що панує в Україні!”

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh