Авторські статті

Ситуація в пунктах в’їзду-виїзду на лінії розмежування в зоні проведення АТО

1Ситуація в контрольних пунктах в’їзду/виїзду залишається динамічною. Пропуск осіб та транспортних засобів здійснюється в штатному режимі.


Протягом вчорашнього дня відмічається незначне збільшення пасажиропотоку в контрольних пунктах «Новотроїцьке», «Зайцеве» та «Гнутове». Відмітимо, що нинішній потік осіб через лінію розмежування значно менший у порівнянні з тим, який був напередодні вихідних.
Всього через контрольні пункти прослідувала така кількість осіб та транспортних засобів: КПВВ «Зайцеве» – 6450 осіб та 1260 транспортних засобів; КПВВ «Георгіївка» – 2960 осіб та 750 транспортних засобів; КПВВ «Новотроїцьке» – 5530 особа та 1760 транспортних засобів; КПВВ «Гнутове» – 1840 осіб та 395 транспортних засобів; КПВВ «Станично-Луганське» – 2014 осіб.
Сьогодні зранку в КПВВ «Зайцеве» та «Георгіївка» на оформлення для перетину лінії розмежування на виїзд на неконтрольовану територію очікувало по 200 автівок, а на в`їзд 300 та 150 транспортних засобів відповідно. Крім того, на КПВВ «Новотроїцьке» сьогодні зранку на виїзд очікувало 10 автівок, а черга на в’їзд з неконтрольованої території складала 300 автомобілів. На контрольному пункті в’їду/виїзду «Гнутове» 40 транспортних засобів очікували на оформлення на в’їзд, черга на виїзд була відсутня.

Держприкордонслужба

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України