Ситуація в пунктах в’їзду-виїзду на лінії розмежування в зоні проведення АТО

Ситуація в контрольних пунктах в’їзду/виїзду залишається динамічною. Пропуск осіб та транспортних засобів здійснюється в штатному режимі.


Протягом вчорашнього дня відмічається незначне збільшення пасажиропотоку в контрольних пунктах «Новотроїцьке», «Зайцеве» та «Гнутове». Відмітимо, що нинішній потік осіб через лінію розмежування значно менший у порівнянні з тим, який був напередодні вихідних.
Всього через контрольні пункти прослідувала така кількість осіб та транспортних засобів: КПВВ «Зайцеве» – 6450 осіб та 1260 транспортних засобів; КПВВ «Георгіївка» – 2960 осіб та 750 транспортних засобів; КПВВ «Новотроїцьке» – 5530 особа та 1760 транспортних засобів; КПВВ «Гнутове» – 1840 осіб та 395 транспортних засобів; КПВВ «Станично-Луганське» – 2014 осіб.
Сьогодні зранку в КПВВ «Зайцеве» та «Георгіївка» на оформлення для перетину лінії розмежування на виїзд на неконтрольовану територію очікувало по 200 автівок, а на в`їзд 300 та 150 транспортних засобів відповідно. Крім того, на КПВВ «Новотроїцьке» сьогодні зранку на виїзд очікувало 10 автівок, а черга на в’їзд з неконтрольованої території складала 300 автомобілів. На контрольному пункті в’їду/виїзду «Гнутове» 40 транспортних засобів очікували на оформлення на в’їзд, черга на виїзд була відсутня.

Держприкордонслужба

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh