Ситуація в пунктах в’їзду-виїзду на лінії розмежування в зоні АТО станом на 02.12.2015

Ситуація в контрольних пунктах в’їзд- виїзду протягом вчорашнього дня залишалася динамічною. Продовжує відмічатися збільшення пасажиропотоку. Однак прикордонним відомством вживаються всі вичерпні заходи з метою стабілізації ситуації. Контрольні пункти продовжують працювати в штатному режимі.

Всього через контрольні пункти прослідувала така кількість осіб та транспортних засобів: КПВВ «Зайцеве» – 7510 осіб (на 1 тисячу більше) та 1270 транспортних засобів; КПВВ «Георгіївка» – 3375 осіб та 900 транспортних засобів; КПВВ «Новотроїцьке» – 6565 осіб (на 1 тисячу більше) та 2140 транспортних засобів; КПВВ «Гнутове» – 2135 осіб та 420 транспортних засобів; КПВВ «Станично-Луганське» – 2050 осіб.
Сьогодні зранку в КПВВ «Зайцеве» та «Георгіївка» на оформлення для перетину лінії розмежування на виїзд на неконтрольовану територію очікувало 130 та 250 автівок відповідно, а на в`їзд 250 та 200 транспортних засобів. Крім того, на КПВВ «Новотроїцьке» сьогодні зранку на виїзд очікувало 5 автівок, а черга на в’їзд з неконтрольованої території складала 300 автомобілів. На контрольному пункті в’їду/виїзду «Гнутове» 70 транспортних засобів очікували на оформлення на в’їзд, черга на виїзд складала 20 транспортних засобів.

Держприкордонслужба

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh