Авторські статті

Син мільярдера Говард Баффет надав допомоги Україні на понад півмільярда доларів США

Говард Баффет, син мільярдера Воррена Баффета у 2022 році подарував Україні 150 мільйонів доларів зі своїх особистих грошей.

У 2023 році – накупив всього для України на суму 360 мільйонів. За свій рахунок збудував фабрики-кухні у Бучі та Лозовій, поліцейські відділення у Бородянці та Ізюмі, кінологічний центр у Бучі.

Баффет привозить в Україну комбайни, трактори та насіння – і безкоштовно передає фермерам. Купує та привозить в Україну машини для розмінування: у деяких районах розмінування – це головний вид сільськогосподарських робіт.

Баффет підтримує українську поліцію, привіз десятки машин для визначення ДНК, купив у Нідерландах та привіз до України службових собак найвищого рівня дресирування. Баффет допомагає шукати військових злочинців, створив окрему організацію в Україні.

Профінансував створення та роботу “Superhumans Center” – відкритого під Львовом центру протезування. Закупив і привіз 2400 генераторів великої потужності.

У вересні 2023 року Баффет спільно з Укрзалізницею створили перший у світі поїзд-кухню, що може працювати 5-7 днів в автономному режимі при блекаутах та виробляти 70 тис. порцій їжі протягом тижня.

Скільки грошей у Говарда Баффета?

Важко сказати, що він їх весь час витрачає, півмільярда вже витратив на Україну. Він полюбив Україну, за час війни приїжджав разів десять, таке відчуття, що він проводить в Україні більше часу, ніж у себе вдома, у США.

Він середня дитина інвестора-мільярдера Воррена Баффета. Його назвали на честь Говарда Баффета, його діда, і Бенджаміна Грехема, улюбленого професора Воррена Баффета.

Будучи генеральним директором і головою Фонду Говарда Г. Баффета (HGBF), Баффет побував у більш ніж 130 країнах, щоб задокументувати проблеми збереження біорізноманіття та забезпечення достатніх ресурсів для задоволення потреб людей.

HGBF була однією з п’яти філантропічних груп, які отримали в липні 2020 року від Воррена Баффета 2,9 мільярда доларів США акцій класу B Berkshire Hathaway.

За даними журналу Forbes станом на квітень 2023 року Воррен Баффет посідав 5-те місце у рейтингу найбагатших мільярдерів світу із особистими активами в розмірі 106 млрд. $. Крім того, Воррен Баффет більшу частину своїх активів планує передати на благодійність.

Ser Lazarev

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України