ЄС|NATOНовини

Син Януковича отримав землю під яхт-клуб в Криму

За повідомленням із сайту «Гражданская оборона» Севастопольська міська рада у вівторок 16 липня виділила компанії «Маринсервіс» земельну ділянку площею у 1,32 га, що знаходиться на набережній в центральній частині Балаклави. Власник згаданої компанії – старший син президента України Віктора Януковича Олександр Янукович.

Перестороги юристів не вплинули на рішення депутатів Севастопольської міської ради, які на пленарному засіданні прийняли відповідне рішення. На виділеній території компанія планує побудувати готель з яхт-клубом. Крім того, що на цій території буде готельно-розважальний комплекс для туристів з яхт-клубом, землю використають під житлові забудови.

Відповідно до проекту орієнтована площа земельної ділянки становить 1,32 га і знаходиться вона за адресою Наб. Назукіна, 41.

Умови відповідно до яких син Януковича буде користуватись виділеною ділянкою не відомі. Чи це буде довгострокове користування, чи повне виведення ділянки з комунальної власності міста, можна лише здогадуватись. Ясно лише одне, що прибутки компанії «Маринсервіс» від такого проекту лише суттєво збільшаться.

leocity.info

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.