Син головнокомандувача УПА Юрій Шухевич: Цей Майдан – це лютий 1917 року

“Я прихильник радикальних дій, але щодо приміщень… Ну, взяли КМДА, і що? Від того ж нічого не зміниться. Треба брати владу, а не будинки.

По-перше, чого хочуть ті, хто справді започаткував Майдан? Змінити структуру влади. Політики що пропонують? Буде 2015-й рік, замість Януковича буде обрано котрогось із трійці. І що вiн змінить? Та нічого. Просто поміняються персони, а як була корупція, так і залишиться.

То все говоріння про шлях в Європу, європейські цінності, бо самі вони думають: а скільки за той шлях в Європу ми отримаємо для себе? Тому треба в першу чергу змінювати систему…

…Але в цьому випадку Україні потрібна швейцарська система – пряме народовладдя. Сьогодні можна запровадити електронне голосування, референдуми з усіх питань. Тоді ми зможемо контролювати і президента, і Кабмін, і парламент. Ну і на місяцях так само. От у цьому напрямі треба працювати, бо інакше все знову завершиться зміною персоналій, а не системи. А нас ця “совкова” система і губить.” – заявив Юрій Шухевич.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

6 коментарів

  1. Глядя этого бандерлога по телику,то дурдом по оному плачет уже давно

  2. Югославия,Египет,Ливия,Сирия…теперь УКРАИНА…КТО-ТО за океаном в свое время профинансировал Гитлера ,история повторяется…

  3. Попробуйте только заикнитесь перед западом о прямом народовластии и все ваши вчерашние горе-лидеры, союзники из ЕС и США моментально примут сторону Януковича с бандой, и уже на следующий день начнутся открытые преследования реальных лидеров майдана,а запад сразу же закроет глаза на нарушения прав человека.Вот тогда только и можно будет увидеть истинное отношение запада к народу Украины!

  4. в октябре биомасса начнет буржуев рвать….

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh