Авторські статті

Син головнокомандувача УПА Юрій Шухевич: Цей Майдан – це лютий 1917 року

“Я прихильник радикальних дій, але щодо приміщень… Ну, взяли КМДА, і що? Від того ж нічого не зміниться. Треба брати владу, а не будинки.

По-перше, чого хочуть ті, хто справді започаткував Майдан? Змінити структуру влади. Політики що пропонують? Буде 2015-й рік, замість Януковича буде обрано котрогось із трійці. І що вiн змінить? Та нічого. Просто поміняються персони, а як була корупція, так і залишиться.

То все говоріння про шлях в Європу, європейські цінності, бо самі вони думають: а скільки за той шлях в Європу ми отримаємо для себе? Тому треба в першу чергу змінювати систему…

…Але в цьому випадку Україні потрібна швейцарська система – пряме народовладдя. Сьогодні можна запровадити електронне голосування, референдуми з усіх питань. Тоді ми зможемо контролювати і президента, і Кабмін, і парламент. Ну і на місяцях так само. От у цьому напрямі треба працювати, бо інакше все знову завершиться зміною персоналій, а не системи. А нас ця “совкова” система і губить.” – заявив Юрій Шухевич.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

6 коментарів

  1. Югославия,Египет,Ливия,Сирия…теперь УКРАИНА…КТО-ТО за океаном в свое время профинансировал Гитлера ,история повторяется…

  2. Попробуйте только заикнитесь перед западом о прямом народовластии и все ваши вчерашние горе-лидеры, союзники из ЕС и США моментально примут сторону Януковича с бандой, и уже на следующий день начнутся открытые преследования реальных лидеров майдана,а запад сразу же закроет глаза на нарушения прав человека.Вот тогда только и можно будет увидеть истинное отношение запада к народу Украины!

      1. это твоя леблядиная песня….второй куплет в торонто на окружной, если повезет.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.