Новини

Силовики мають жорстко протидіяти сепаратистам на Сході України

Правоохоронні та спеціальні служби повинні жорстко протидіяти сепаратистам у Донецьку, Луганську та Харкові, які намагаються розколоти Україну та зірвати проведення президентських виборів. Про це заявив народний депутат від фракції “УДАР” Валерій Пацкан в ефірі телеканалу ТВі.

“Україна стоїть на порозі – або ми будемо єдиною державою, або розділиться на шматки. Чому у Чернівцях не піднімався прапор Румунії, в Закарпатті – Угорщини, у Львові – Польщі? Чому в Луганську, Донецьку і Харкові піднімається прапор Росії? Все таки треба судити цих людей. Сьогодні повинні бути жорсткими дії влади і дії силовиків”, – сказав Пацкан.

За його словами, такий розвиток подій прогнозувався одразу після подій в Криму. “А якщо знали, що такі дії будуть, треба було підсилювати спеціальні підрозділи, треба було перекидати підрозділи з західних та центральних областей і треба було діяти рішуче. На сьогодні ми вже програємо. Якщо вчора все це можна було загасити, то з кожним днем ситуація загострюється. І завтра може статися те, що відбулося в Криму”, – сказав депутат.

Пацкан також вважає аморальною бездіяльність в даній ситуації впливових на Сході України бізнесменів. “Саме ці регіони зараз все роблять для того, щоб не відбулися вибори Президента України. Може комусь зараз не вистачає рейтингу та потужності, щоб виграти ці вибори, може в когось немає зараз бажання йти на ці вибори, і однозначно, Ахметов грає на різні сторони, бо за його потужності він міг би допомогти загасити цей конфлікт одразу”, – припустив депутат.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України