Політика

Після Революції Гідности громада контролюватиме кожного чиновника і судитиме вже не за словами в телеетерах

7 квітня 2014 року Голова Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, кандидат на посаду Президента України Олег Тягнибок провів зустріч із громадою Фастова, що на Київщині. Під час діалогу з громадянами лідер націоналістів представив свою передвиборчу програму, показав своє бачення розвитку майбутньої України та відповів на запитання залу.

Зокрема націоналіст вказав, що завдяки активній діяльності колишнього в.о. міністра оборони України Ігоря Тенюха тепер, якщо почнеться агресія Кремля, державу буде кому захищати. “Після Революції Гідности український народ став иншим – він готовий боронити власну землю”, – зазначив Олег Тягнибок.

Маючи слово перед громадою Фастова, лідер українських націоналістів зауважив, що ВО “Свобода” під час Революції Гідности була цементом опозиційних сил, авангардом та чорноробами, які не гналися за піаром, а найвищим пріоритетом ставили благо країни. Олег Тягнибок зазначив, що цією ж логікою фракція націоналістів керується і зараз, співпрацюючи зі своїми союзниками в парламенті.

Також кандидат у президенти заявив, що першою і найважливішою вимогою фракції ВО “Свобода” з моменту входження в парламент було ухвалення закону про люстрацію, навіть коли цей пункт програми націоналістів вважали пережитком минулого та маргінальною вимогою. “І навіть зараз, після закінчення Революції Гідности, в парламенті надзвичайно важко йде розгляд цієї законодавчої ініціятиви. Навіть наші союзники по коаліції, швидше за все, не проголосують за свободівський законопроєкт, напевно, розуміючи, що після його ухвалення більшість із них не втримаються на посадах”, – наголосив Олег Тягнибок.

Водночас лідер “Свободи” зауважив, що можновладці мають усвідомлювати роль громади в суспільно-політичному процесі, адже саме українці є тою силою, на якій тримається держава. “Чиновники у владі мають розуміти, що після революції вже нічого не відбуватиметься як раніше, бо з’явився фактор громади, яка активно контролюватиме кожного державного чиновника. Тепер кожен політик має зрозуміти, що його вже не будуть судити лише за словами в телеетерах”, – зазначив націоналіст, виступаючи перед громадою Фастова.

Окрім того, фастівцям було презентовано бачення кандидата в президенти щодо виборности місцевих суддів, ліквідації Конституційного суду та розширення прав місцевого самоврядування.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України