Суд в США дозволив християнському фотографу відмовити у послугах фотозйомки одностатевого весілля

Окружний суд штату Вісконсин минулого тижня постановив, що християнка-фотограф може посилатись на свою віру і відмовити проводити фотозйомку одностатевого «весілля». Основною причиною для такої постанови стало те, що офіс її бізнесу не має вітрини.

Суд зазначив, що її онлайн-бізнес не буде підлягати судовому переслідуванню за законом Дейна, що забороняє «дискримінацію» на основі «сексуальної орієнтації».

Євангельська християнка Емі Лоусон, котра називає себе «фотографом портретів і весіль з Медісона із прагненням розповідати візуальні історії, що прославляють Бога», одного разу запустила публічну рекламу, в якій заявила, що не буде робити фото, що поширюють гомосексуальні «подружжя» (аборти чи расизм).

В березні «Альянс на захист свободи» подав скаргу на п. Лоусон за порушення законів м. Медісон щодо «сексуальної орієнтації» в «громадських місцях» з метою, щоб її оштрафували у випадку, якщо вона продовжуватиме говорити своїм потенційним клієнтам, що не поширюватиме одностатеві «подружжя», інформує LifeSiteNews.

На судовому засідання, що відбулося минулого  тижня у вівторок, місцевий Окружний суд оголосив, що п. Лоусон і її бізнес не підлягають законам штату і держави «про сексуальну орієнтацію», що стосуються «громадських приміщень», оскільки вона не має фізичної вітрини.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 + 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh