Відбувся суд над пластичним хірургом-словаком у Відні

Днями закінчився судовий процес на пластичним хірургом зі Словаччини Яссином Р. (42 роки). Усі звинувачення, висунуті проти нього повністю підтвердилися. Вирок — два роки позбавлення волі і 8 місяців з них — у в язниці.

Після провальної роботи своєї практики в Братиславі, лікар перебрався в Австрію і почав роботу в центрі краси у Відні-Майдлінг — без необхідного дозволу в Австрії і, як потім з’ясувалося, з жахливими наслідками.

Свідок Рана А. (24 роки) розповіла суду, що вона зазнала під час підтяжки грудей. Самозванний пластичний хірург почав оперировть її взагалі без наркозу! Коли пацієнтка почала кричати від болю, він просто ввів їй місцеву анестезію — і пішов курити! Під час всієї процедури операції відповідач був у вуличному одязі, без хірургічної маски і без рукавичок.

Результат: інфекція.

Інші жертви повідомляють про загоюються після установки грудних імплантатів, проблеми з диханням після операцій на носі і профанації ліпосакції , за яку клієнтка заплатила близько 1600 євро.

Захистом хірурга займався топовий адвокат Герберт Айхензедер (Herbert Eichenseder) , хоча Яссін Р. і не давав ніяких свідчень, він, під тиском свідоцтв і доказів, змушений був визнати себе винним.

Керівник центру краси, запросивши його на роботу, подався в біга.

За матеріалами: heute.at
Фото: pixabay.com

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh