Авторські статтіВійна РФ проти України

Сучасний зал оздоровчих технологій відкрили у Національному університеті оборони України імені І.Черняховського. Фото

1У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського урочисто відкрили сучасний зал оздоровчих технологій та лікувальної фізичної культури. Відтепер, особовий склад навчального закладу матиме все необхідне для комплексної реабілітації військовиків після отриманих травм. Адже серед офіцерів постійного складу та слухачів військового вишу багато учасників АТО, а також тих, хто брав участь у миротворчих місіях та виконував інтернаціональний обов’язок.

Керівник оборонного відомства підписав окреме доручення для Управління спорту Міністерства оборони України, в якому поставив завдання фахівцям фізичної підготовки і спорту розглянути реабілітацію військовослужбовців-учасників АТО засобами фізичної культури. Для того, щоб виконати поставлені задачі, в університеті оборони створено навчально-тренувальний комплекс. Відтепер, до нього увійшов ще й зал оздоровчих технологій та лікувальної фізичної культури.

— Не кожен навчальний заклад нашої країни може похвалитися таким комплексом оздоровчих технологій. Тут є зал спортивних ігор, гімнастики та атлетичної підготовки, два сучасних зали з рукопашного бою. Військовослужбовці та працівники військового вишу, слухачі можуть виконувати вправи, покращувати стан здоров’я, не виходячи із будівлі університету, — зауважив начальник Управління спорту Міністерства оборони України полковник Юрій Фіногенов.

За підтримки керівництва Міністерства оборони, Управління спорту, командування університету зал укомплектували сучасними спортивними кардіотренажерами. Тут проводитимуть фізичну реабілітацію учасників АТО, військовослужбовців та працівників ЗСУ, які не можуть відвідувати регулярні заняття з фізичної підготовки через відхилення у стані здоров’я.

— Все зроблено для того, щоб наші слухачі, серед яких 90% є учасниками антитерористичної операції, мали можливість не тільки привести себе в гарну фізичну форму, а також покращити самопочуття. Усі кардіотренажери нашого сучасного залу оздоровчих технологій спрямовані саме на це, — підкреслив начальник Національного університету оборони України генерал-лейтенант Василь Телелим.

 

Кардіотренажери імітують ходьбу, біг, греблю, їзду на велосипеді, що впливає на зміцнення багатьох систем організму. Новітні технології дозволяють тренуватися без надмірного навантаження на травмовані частини тіла. А спеціальні датчики допомагають слідкувати за станом людини під час виконання вправ. Відтак, знижується ризик отримання травми.

Окрім фізичної реабілітації, важливою також є психологічна підтримка військовослужбовців. Тому в університеті оборони відкрито клас психологічної реабілітації.

Міністерство оборони України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.