Авторські статті

«Святий Миколай – дітям у потребі»: Мальтійська служба закликає долучитись до акції

Мета – подарувати радість свята дітям, які зростають без батьків, та дітям із інвалідністю.

Діти з надією пишуть листа Святому Миколаю, і саме завдяки добродійникам вдається реалізувати їхні побажання. Вже 26-й рік поспіль Мальтійська служба допомоги проводить традиційну акцію «Святий Миколай – дітям у потребі». Щороку такою ініціативою вдається охопити кілька тисяч дітей. Це, зокрема вихованці сиротинців та інтернатів, а також малеча з інвалідністю.

За традицією, діти заздалегідь пишуть листа Святому Миколаю. Ці прохання потім розбирають благодійники (помічники Чудотворця) і допомагають втілити їх у реальність. Готові подарунки зносять до офісу Мальтійської служби (він впродовж місяця служить резиденцією Святого Миколая). І вже напередодні 19-го грудня волонтери відвідують дітлахів і вручають їм святкові пакунки.

«Цією акцією ми прагнемо показати, що ніколи не потрібно втрачати віру у диво, а завдяки доброму імені Святого Миколая кожен з нас може зробити щасливими усіх, хто поруч, подарувавши частинку свого тепла», – зазначає менеджерка акції від Мальтійської служби допомоги Вікторія Корінчук.

Помічником святого Миколая можна стати у кілька способів:

  1. Прийти в офіс Мальтійської служби допомоги , взяти дитячого листа до Чудотворця та виконати чиюсь мрію;
  2. Здійснити благодійну пожертву на рахунок Мальтійської служби допомоги (за ці кошти організація придбає солодощі для дітей, канцтовари, засоби гігієни, ін. та передасть інтернатам); Благодійний внесок можна здійснити за посиланням.
  3. Придбати канцтовари, предмети гігієни, нижню білизну для дітей та принести до офісу Мальтійської служби. Ці речі благодійна організація передасть у сиротинці.

Адреса офісу: м. Львів, вул. Богомольця, 8. Контактний номер менеджерів: 067 275 12 02.

Довідка:

Мальтійська служба допомоги – це міжнародна благодійна організація, яка працює у 120 країнах. В Україні вона діє вже 32 роки. Основні напрями роботи – щоденна благодійна кухня, допомога дітям в інтернатах та сиротинцям, бідним і самотнім людям похилого віку, людям з інвалідністю, а також навчання з першої домедичної допомоги.

З першого дня повномасштабної війни в Україні МСД надає гуманітарну допомогу, опікується прихистками для переселенців, забезпечує гаряче харчування для біженців – на вокзалах і на пунктах перетину кордону, організовує табори для дітей-переселенців та екскурсії для ВПО. Крім цього, зараз активно працюють 38 пунктів надання психологічної допомоги від МСД. А також МСД відкрила майстерню протезування у рамках проєкту Національного реабілітаційного центру «Незламні» (UNBROKEN) на базі Лікарні Святого Пантелеймона у Львові.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України