Новини

Друк календаря на замовлення

Незважаючи на те, що інформаційні технології стрімко розвиваються в наш час, завжди зручно мати не великий календарик під рукою. Саме тому на них прийнято друкувати рекламну інформацію, яка потрапляє до рук клієнтів.

Брендові календарі – дуже популярна категорія продукції, що використовуються у різних сферах. Переваг фірмових календарів дуже багато. Найголовніша перевага цієї поліграфічної продукції – реклама.

Як правило, календарики з логотипом фірми не викидають, тому що ця інформація є корисною. Друк календаря здійснюється на спеціальному принтері, який швидко друкує велику кількість виробів на замовлення.

Кожна фірма і підприємство, що поважає себе, має календарики зі своїм логотипом і детальним переліком послуг. Така топографічна продукція є скрізь: на робочих столах, у сумочках, на стінах і т.д.

Існує кілька типів та видів календарів: настільні, настінні, календарі-намети, на магнітах та відривні. Кожен із цих виробів по-своєму зручний. Великі фірми та підприємства замовляють друкарський матеріал у великих тиражах, що дає можливість використовувати продукцію на усіляких тематичних виставках, промо-акціях, ділових зустрічах. Рекламна поліграфічна продукція значно піднімає рейтинг та престижність фірми.

Послуга друку календарів

Якщо Вам знадобився друк за послугою календарів, зверніться за допомогою до спеціалізованої фірми. Друк здійснюється на високотехнологічному обладнанні, яке дає високий та швидкий результат роботи.

Вартість друку календарів залежить від:

  • тиражу;
  • виду друку;
  • формату та витрати фарби;
  • терміновості.

Друк продукції має свої тонкощі та особливості, про які чудово знають співробітники компанії. З кожним клієнтом попередньо тривають переговори, які допомагають уточнити всю необхідну інформацію.

Календарі замовляють на рекламу, на подарунок, особисто для себе. Продукція може відрізнятися форматом, розміром та дизайном. Завжди є можливість якісно виконати роботу за порівняно короткий час. Кваліфіковані співробітники компанії дадуть відповідь на всі питання клієнтів, і, при необхідності, допоможуть зробити правильний вибір.

На сайті спеціалізованої компанії Bee Print (bee-print.com.ua) кожен потенційний клієнт може переглянути всю важливу інформацію. Рекламна продукція допоможе бізнес вивести на новий рівень! Бажаємо успіху та продуктивної роботи!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України