Авторські статті

Світ має вжити термінових заходів для упередження військового конфлікту в Криму

Влада України зараз повинна діяти у двох напрямках – гарантувати Криму посилення місцевого самоврядуванні, а також активізувати дипломатичні зусилля для уникнення збройного конфлікту. Про це заявив народний депутат фракції “УДАР” Володимир Куренной у ефірі телеканалу ТВі.

“Українська армія виявила характер, патріотизм, наполегливість. Вона сьогодні є взірцем того, як потрібно не спровокувати поглиблення конфлікту. Зрозуміло, що Кремль хоче стрілянини, жертв, і робить все для того, щоб ці жертви були. Зараз дуже важливо, як кажуть, пройти між крапельками дощу. З одного боку, потрібно дати гарантії кримчанам про посилення місцевого самоврядування, а з іншого – максимально сконцентруватися на міжнародній дипломатичній діяльності, щоб уникнути збройного конфлікту”, – сказав Куренной.

На його думку, сьогоднішнє викрадення в Криму представника ООН та недопущення делегації ОБСЄ свідчать про необхідність застосування термінових невідкладних заходів, таких, як, наприклад, запровадження санкцій проти Росії та активізації будь-якої допомоги Україні як члену ООН та ОБСЄ. “З моменту агресії Росії на суверенну територію Грузії у її стратегії та тактиці щодо своїх сусідів, яких Росія вважає своєю зоною особливих інтересів, нічого не змінилося. Така сама тактика може бути на будь-якій території, яку окупує російська армія”, – зазначив депутат.

Куренной також звернув увагу на те, що російські військові незаконно обмежують українських та іноземних журналістів у вільному пересуванні територією Криму. “Тобто  російським журналістам можна пересуватися, а українські журналісти не можуть цього робити”, – наголосив він.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.