Світ має вжити термінових заходів для упередження військового конфлікту в Криму

Влада України зараз повинна діяти у двох напрямках – гарантувати Криму посилення місцевого самоврядуванні, а також активізувати дипломатичні зусилля для уникнення збройного конфлікту. Про це заявив народний депутат фракції “УДАР” Володимир Куренной у ефірі телеканалу ТВі.

“Українська армія виявила характер, патріотизм, наполегливість. Вона сьогодні є взірцем того, як потрібно не спровокувати поглиблення конфлікту. Зрозуміло, що Кремль хоче стрілянини, жертв, і робить все для того, щоб ці жертви були. Зараз дуже важливо, як кажуть, пройти між крапельками дощу. З одного боку, потрібно дати гарантії кримчанам про посилення місцевого самоврядування, а з іншого – максимально сконцентруватися на міжнародній дипломатичній діяльності, щоб уникнути збройного конфлікту”, – сказав Куренной.

На його думку, сьогоднішнє викрадення в Криму представника ООН та недопущення делегації ОБСЄ свідчать про необхідність застосування термінових невідкладних заходів, таких, як, наприклад, запровадження санкцій проти Росії та активізації будь-якої допомоги Україні як члену ООН та ОБСЄ. “З моменту агресії Росії на суверенну територію Грузії у її стратегії та тактиці щодо своїх сусідів, яких Росія вважає своєю зоною особливих інтересів, нічого не змінилося. Така сама тактика може бути на будь-якій території, яку окупує російська армія”, – зазначив депутат.

Куренной також звернув увагу на те, що російські військові незаконно обмежують українських та іноземних журналістів у вільному пересуванні територією Криму. “Тобто  російським журналістам можна пересуватися, а українські журналісти не можуть цього робити”, – наголосив він.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 + 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh