Тварини, рятуйтесь
Тварини, рятуйтесь

Світ книг зачаровує

Кожна книга має в собі частинку мрій та фантазій, які так потрібні дитині для повноцінного розвитку. Правильно вибрана книга, закладе фундамент особистості, та сприятиме розвитку дитини. А нові книги дозволять, цеглинка за цеглинкою будувати дитячий світогляд на речі, що її оточують.

Сьогодні на ринку, багато видавництв, пропонують свої послуги у продажі книг. Але справжня книга, на вагу золота, вона повинна приносити радість та посмішки. Правильний вибір книг уже сформований у каталозі дитячі книги видавництва Школа, яка зуміла зібрати все необхідне для того, щоб задовільнити смак найвибагливішої дитини.

В чому переваги книг від видавництва «Школа»?

Видавничий дім «ШКОЛА», пропонує широкий вибір дитячої літератури, як для молодшого віку, так і для підлітків. Кожен зможе знайти, щось цікаве та нове для себе. Серед переваг у виборі книг від нашого видавництва є:

  1. широкий вибір літератури, яка підійде для читання малечі та підліткам;
  2. кожна книга, має багато пізнавальної інформації та ілюстрована красивими малюнками. Кожна ілюстрація є художнім витвором мистецтва. Художники працюють над малюнками, попередньо ознайомившись із книгою;
  3. література представлена в каталозі, має на меті розвивати творчу уяву дитини, та формувати її мислення;
  4. вибирати книгу досить просто. Потрібно тільки натиснути на вибрану вами книгу, та ознайомитися з її описом. На сайті представлена анотація до книги. Один клік мишкою і книга в корзині для покупок, все просто;
  5. доступна ціна. Це один з не менш важливий фактор, який впливає на вибір саме наших книг. Тепер батьки можуть придбати книги для своїх дітей за помірними цінами, а також розраховувати на те, що книга, яка була куплена стане улюбленою.

Купуючи книгу, ви отримуєте незамінну річ на все життя, яка формуватиме вашу дитину як особистість.

Кожна книга – це скарб!

Видавничий дім дитячі книги видавництва Школа, а скарб, який людина пронесе з собою по життю. Серед книг ви можете ознайомитися з творами, які рекомендує саме видавництво. Серед даної літератури, ви можете придбати «Буквар», який допоможе вивчити букви та слова, легко та просто. «Шкарпеткожери» – захоплять маленького читача не тільки змістом, але і красивими графічними ілюстраціями. Кожна книга по своєму особлива, так само як дитина, так і книга має свій характер та вік.

Вибираючи книгу, потрібно в першу чергу звернути увагу на інтереси, якими захоплюється ваша дитина, що для неї є цікавим, та про що вона хоче дізнатися.

Подаруй дитині книгу! Вибирай видавництва Школа!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh