Авторські статті

Головна героїня агітаційного фільму про “Новоросію” перейшла на бік України. Відео

Україна отримала докази, що підтверджують злочини РФ і її наміри подальшого вторгнення на українську територію.

Про це написав у Facebook журналіст Андрій Цаплієнко.

“Україна отримала чудового свідка для Гааги. Її називали символом Новоросії! Кремль не пошкодував грошей, щоб зняти про неї перший повнометражних еленерівський блокбастер – “Ополченочка”! Окупанти наполегливо анонсують прем’єру “Ополченочки” на День Перемоги, 9 травня. А тут така підстава. Головна героїня “стрічки” втекла з окупованої території! Попри високу військову посаду, кар’єру, гроші і почесті жінка вирішила перейти на бік України”, – заявивши він.

Журналіст зазначив, що “за дивним збігом обставин” жінка перейшла “відразу після того, як хтось підірвав разом вісім танків бойовиків, що стояли в рядочок на полігоні”.

“Світлана вивезла з ОРДЛО докази, що підтверджують злочини росіян і їхні наміри подальшого вторгнення на українську територію. Просто золотий свідок”, – резюмував він.

Автори нового винаходу російської пропаганди – блокбастеру про бої за Луганськ у 2014 році “Ополченочка” – в жовтні 2018 року заявили про завершення роботи над фільмом і стверджують, що фільм вийде в широкий російський прокат.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України