Свідків розгону Майдану 30 листопада намагаються залякати і пропонують гроші

На студентів, постраждалих і свідків кривавого розгону Майдану 30 листопада 2013 чиниться тиск і залякування, а також здійснюються провокації.

За даними центру Евромайдан SOS, до них надходять повідомлення про тиск і залякування студентів, які виступають за справедливе і адекватне розслідування подій на Майдані Незалежності в Києві 30 листопада і домагаються покарання причетних до скоєння злочину. Як посадових осіб, які надавали наказ застосовувати силу по відношенню до мирних протестуючих, так і щодо тих осіб, які безпосередньо застосовували тортури, жорстокі нелюдські засоби придушення мирного протесту, переслідували своїх жертв і розправлялися з ними.

Крім тиску з боку влади відбуваються провокації невідомих, повідомляють активісти. За їх даними, до студентів дзвонять, представляються довіреними особами Руслани та пропонують відеозйомку за винагороду у вигляді 1000 гривень.”Всі учасники мирного протесту 30 листопада! Будьте обережні в спілкуванні та прийнятті пропозицій за винагороду здійснювати певні дії! Не спілкуйтеся з невідомими особами з приводу подій 30 листопада”, – наголошується в повідомленні.

Підозрілу інформацію рекомендується перевіряти через Руслану або довірених осіб і консультуватися з адвокатом.

У Евромайдан SOS офіційно заявляють, що не мають ніякого відношення до подібних грошових пропозицій. Всі тривожні дзвінки або свої занепокоєння, пов’язані з подіями 30-го листопада, можна повідомляти за телефоном Центру 066 512 15 79 .

Як відомо, у прокуратурі заявили, що закрили справи проти Олександра Попова, Володимира Сівковича та інших осіб, причетних до розгону студентів 30 квітня в зв’язку з законом про амністію.

 

Comments

0 comments

2 коментарі

  1. Дії влади по залякуванню повинні бути відомими для народу. Ця підлота боїться огласки. Всі біди в країні від свавілля продажних суддів, ментів і прокурорів. Докрадуться та добрешуться, що терплячий народ вже почав їх відстрілювати і голови відпилювати.

  2. квітня – помилка

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh