Авторські статті

Свідків розгону Майдану 30 листопада намагаються залякати і пропонують гроші

На студентів, постраждалих і свідків кривавого розгону Майдану 30 листопада 2013 чиниться тиск і залякування, а також здійснюються провокації.

За даними центру Евромайдан SOS, до них надходять повідомлення про тиск і залякування студентів, які виступають за справедливе і адекватне розслідування подій на Майдані Незалежності в Києві 30 листопада і домагаються покарання причетних до скоєння злочину. Як посадових осіб, які надавали наказ застосовувати силу по відношенню до мирних протестуючих, так і щодо тих осіб, які безпосередньо застосовували тортури, жорстокі нелюдські засоби придушення мирного протесту, переслідували своїх жертв і розправлялися з ними.

Крім тиску з боку влади відбуваються провокації невідомих, повідомляють активісти. За їх даними, до студентів дзвонять, представляються довіреними особами Руслани та пропонують відеозйомку за винагороду у вигляді 1000 гривень.”Всі учасники мирного протесту 30 листопада! Будьте обережні в спілкуванні та прийнятті пропозицій за винагороду здійснювати певні дії! Не спілкуйтеся з невідомими особами з приводу подій 30 листопада”, – наголошується в повідомленні.

Підозрілу інформацію рекомендується перевіряти через Руслану або довірених осіб і консультуватися з адвокатом.

У Евромайдан SOS офіційно заявляють, що не мають ніякого відношення до подібних грошових пропозицій. Всі тривожні дзвінки або свої занепокоєння, пов’язані з подіями 30-го листопада, можна повідомляти за телефоном Центру 066 512 15 79 .

Як відомо, у прокуратурі заявили, що закрили справи проти Олександра Попова, Володимира Сівковича та інших осіб, причетних до розгону студентів 30 квітня в зв’язку з законом про амністію.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

2 коментарів

  1. Дії влади по залякуванню повинні бути відомими для народу. Ця підлота боїться огласки. Всі біди в країні від свавілля продажних суддів, ментів і прокурорів. Докрадуться та добрешуться, що терплячий народ вже почав їх відстрілювати і голови відпилювати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.