Авторські статті

КОЖЕН ПРодажний ментяра, який порушив Присягу та зрадив Український НАРОД отримає… своє заслужене!

Колишній черкаський генерал міліції, який висунув ультиматум владі, не збирається здаватися. Про це Каплій заявив в ефірі Еспресо TV

«Термін збіг, влада не відреагувала. Є чотири етапи. Перший: я запустив його в дію, оприлюднив всю правду, що робилася під час так званого шутрму черкаської ОДА. Я намірений йти до кінця. 10 хвилин тому до колишньої дружини приїхали опера, щоб вручити мені повістку на завтра до Соснівського райвідділу і вони їдуть до мене. Я набрав чергову частину управління внутрішніх срав. Попросив включити начальника МВС, сказали що не хочуть говорити. Кажу, включити заступника. Чекаю, хай їдуть. Я стою з автоматом. Автомат зареєстрований офіційно. Я вже не жартую, це правда»,- заявив Каплій.

В той же час, відразу після цього повідомлення, народний депутат України Віктор Чумак зателефонував заступнику міністра внутрішніх справ Дубовику. Заступник міністра пообіцяв оперативно відкликати групу оперативників з повісткою Каплію та розібратися з ситуацією.

Нагадаємо, що генерал Каплій оголосив ультиматум владі і дав їй три дні на те, щоб навести спокій у місті. Термін його ультиматиму закінчився вчора і сьогодні він оприлюднив данні про те, хто і як розганяв Майдан у Черкасах.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України