Духовне

Святіший Отець: Щоб сповнити свою місію, Папа потребує молитовної підтримки

У суботу, 14 жовтня 2017 р., Папа Франциск прийняв у Ватикані членів Молитовної Ліги імені блаженного Імператора Карла в наміренні миру між народами, яка цими днями проводила в Римі свій щорічний з’їзд. Святіший Отець пригадав, що ця зустріч збіглася із сторіччям мирних ініціатив, започаткованих Папою Венедиктом XV та політичними лідерами з метою покласти край першій світовій війні.

За словами Папи Франциска, три завдання, які перед собою ставлять члени Молитовної Ліги, а ними є «шукати й сповняти Божу волю, анґажуватись на користь миру й справедливості та надолужувати за історичні несправедливості», були також характерними рисами в житті блаженного Карла, як державного мужа, чоловіка й глави сім’я та сина Церкви. «Віддаючись Божій волі, він прийняв страждання та віддав своє життя у жертву за мир, завжди знаходячи підтримку в любові та вірі своєї дружини Слугині Божої Зіти», – сказав Святіший Отець, додаючи:

«Виклики нашого часу вимагають співпраці всіх людей доброї волі, й, особливо, молитви та самопожертви. Заохочую вас, отже, дотримуватися своєї обітниці брати участь через молитву й особисте заанґажування в різних зусиллях Папи на користь миру. Без підтримки молитви вірних Наступник святого Петра не може сповнити свою місію у світі. Розраховую також і на вас».

У 1895 році сестра Вінченція Фолан, що відзначалася містичними даруваннями, почувши про семирічного ерцгерцога Карла, сина племінника тодішнього імператора Франца Йосифа І, прорекла, що він стане Австрійським Імператором, але багато страждатиме. Вона створила молитовну групу з метою підтримувати його своїми молитвами та жертвами.

Пророцтво черниці здійснилося. Карл 1916 року став імператором, а його дворічне правління було позначене стражданнями. Врешті, він помер 1922 року у вигнанні. Згадана молитовна група, заснована сестрою Фолан, виросла в Молитовну лігу Імператора Карла в наміренні миру між народами й сьогодні об’єднує людей у різних країнах світу. Святий Папа Іван Павло ІІ 2004 року проголосив останнього правителя з династії Габсбурґів блаженним.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України