Авторські статті

Супутники Канади допоможуть ЗСУ

Так, стало відомо, що Канада планує співпрацювати з Україною в супутникової сфері та буде передавати нашій розвідці високоякісні супутникові знімки. За допомогою цих знімків ВСУ зможуть не тільки відстежувати пересування проросійських терористів і російської військової техніки, але і наносити більш точні удари по позиціях противника.

Імовірно, на підтримку ЗСУ буде направлений супутник RADARSAT-2, здатний робити знімки високої роздільної здатності в будь-який час доби і за будь-яких погодних умовах. Крім того, прем’єр-міністр Канади Стівен Харпер заявив, що якщо мінські Угоди не будуть дотримуватися, його країна надасть Україні зброю.

Власне, якщо не зачіпати конкретно саме дану тему, то мене завжди дивувало те, як вся політична верхівка Росії нахабно бреше, заявляючи, що їх військ і техніки на Донбасі немає, якщо враховувати те, що всі їхні пересування цілодобово фіксуються супутниками світових держав, в особливості Пентагону. Адже в один прекрасний день, всі ці знімки можуть з”явитися на столі у суді Гаазького трибуналу, підсумовує zloy_odessit

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України