Техно

Компанія Hyundai представила своє нове повітряне таксі другого покоління eVTOL S-A2. Відео

Компанія Hyundai представила нове повітряного таксі eVTOL S-A2, яке, на думку компанії, “встановить золотий стандарт для повітряної мобільності”. S-A2 являє собою вдосконалену версію попередньої концепції S-A1.

Він поєднує в собі передові досягнення аерокосмічної техніки з автомобільним естетичним дизайном Hyundai для створення нового виду транспорту.

S-A2 – це літальний апарат з V-подібним хвостовим оперенням, який може літати зі швидкістю 200 км/год. Повітряне таксі на початковому етапі призначене для коротких польотів містом.

Supernal представила свое новое воздушное такси второго поколения eVTOL S-A2

S-A2 має розподілену електричну силову установку і вісім поворотних несучих гвинтів. Транспортний засіб Supernal працюватиме тихо, виробляючи всього 65 дБ шуму під час вертикального зльоту та посадки і 45 дБ під час горизонтального польоту.

Supernal представила свое новое воздушное такси второго поколения eVTOL S-A2

При розробці eVTOL особлива увага приділялася безпеці, екологічності та комфорту пасажирів. Він спроєктований з урахуванням світових стандартів безпеки комерційної авіації та має міцну конструкцію планера, включно з резервними компонентами в критично важливих системах, як-от трансмісія, засоби керування польотом та авіоніка.

Supernal представила свое новое воздушное такси второго поколения eVTOL S-A2

Силует кабіни аналогічний конструкції Archer’s Midnight, яка має унікальний кирпатий вигляд із шасі під носом, яке відходить назад за крилом, утворюючи триточкову зону контакту. Чотири пасажири ззаду матимуть великі верхні та нижні вікна, щоб насолоджуватися видом під час польоту. Пілот також матиме хороший огляд під час заходу на посадку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України