Авторські статті

Суд закрив справу проти Власенка

Печерський райсуд Києва закрив кримінальне провадження проти Сергія Власенка. Відповідну ухвалу оголосила колегія суддів у складі Олега Білоцерківця, Інни Отрош і Володимира Карабаня.

Згідно ухвали, суд дійшов висновку, що всі строки давності спливли і немає заперечень проти того, щоб справу було закрито. Тому колегія вирішила закрити дане провадження.

У той же час суд залишив Власенку міру запобіжного заходу, зазначивши, що він може їздити лише до Харкова, де він є захисником у справі Юлії Тимошенко, пересуватися по місту Києву та Київській області, щоб провідувати свою хвору матір, а також залишив грошову заставу у розмірі 22940 гривень і зобов’язання здати закордонний паспорт.

Сергій Власенко по завершенню судового засідання заявив, що вважає абсурдом те, що йому залишили запобіжний захід, попри те, що справу було закрито.

“Обмеження будуть лишатися в силі, щоб обмежити моє пересування Україною, перешкодити мені представляти інтереси Юлії Тимошенко у Європі, в тому числі в Європейському суді з прав людини”, – зазначив він.

“Я розумію, що буде далі. Ця громадянка, відома всім, напише апеляційну скаргу, бо не буде прокурор маратися. Скільки часу вони її розглядатимуть – невідомо. У то же час на мене заводитимуть нові кримінальні справи  та шукатимуть для цього підстави”, – сказав Сергій Власенко.

Коментуючи саме рішення суду, захисник Юлії Тимошенко сказав: “У них на Власенка немає нічого. У них, у Януковича, є лише екзальтована громадянка, яка пише все, що їй скажуть”.

Власенко підкреслив, що і після рішення суду не вважає себе винним у вчиненні дій, у яких його звинувачували.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.