Авторські статті

Суд проти Власенка є цинічною демонстрацією продовження політичних репресій, – заява лідерів опозиційних фракцій

Справа проти захисника Юлії Тимошенко Сергія Власенка, розгляд якої розпочався у сумнозвісному Печерському районному суді столиці, є цинічною демонстрацією продовження політичних репресій.

Будучи сфабрикованою від самого початку, справа проти Власенка обростає новими серйозними порушеннями закону вже на стадії розгляду в суді. Зокрема, уперше в історії політичних процесів в Україні справу слухає незаконний склад суду: замість одного судді, як того вимагає закон, на розгляд призначено сталінську “трійку”, завдання якій ставить напряму Адміністрація Президента.


Мета цього показового процесу – вчергове обмежити Юлію Тимошенко в праві на захист, на спілкування, на участь у політичному житті, на представництво у світі. Адже саме Сергій Власенко героїчно здійснював усі ці функції упродовж усього часу ув’язнення Юлії Тимошенко.

Ми, лідери трьох опозиційних фракцій, вимагаємо від влади негайно припинити новий виток політичних репресій: закрити безпідставну, шиту білими нитками справу проти Власенка і не влаштовувати новорічні вистави у кишеньковому суді.

Ми звертаємося до наших партнерів в Європі і світі з проханням звернути увагу на кричуще порушення прав опозиції.

Ми наголошуємо, що це чергове судилище не має нічого спільного із принципами демократії, законності та верховенства права, які ми разом з народом України відстоюємо на Майдані.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.