Авторські статті

Режим Януковича нас заколисує, щоб остаточно знищити свободу та перетворити на рабів

Проживати в центрі Европи, але в північно-корейських умовах, враховуючи правління бандитської олігократії, – не найкраща перспектива для волелюбного українського народу, який територіяльно та ментально єдиний. Кожна українська сім’я в Харкові чи в Чернівцях, в Полтаві чи в Тернополі, в Криму чи в Дрогобичі бажає спокійно жити в правовій, заможній багатій вільній та незалежній українській державі. За принципом спільних інтересів заможної української родини в єдину громаду мають бути об’єднані всі сім’ї України і керувати державою мають найкращі політики-суспільні менеджери та справжні моральні авторитети.

Не дає повноцінно реалізуватись Україні-державі саме замулена совєцьким “совком” ментальність, хронічна безхребетність, хвороблива байдужість переважної частини українців до майбутнього своїх дітей. Саме ці вади не дали можливости ще на початку 90-х остаточно відійти від пут совєцької імперії та здійснити в Україні повне очищення влади, як це зробили в Польщі, Угорщині, Чехії та країнах Прибалтики. Це і не дало українцям у повному обсязі стати на шлях побудови в Україні правової незалежної держави.

Більш ніж 20 років масового розкрадання та грабунку народних ресурсів на всіх рівнях перетворив Україну з потенційно наймогутнішої в Европі на дотаційну країну третього світу з перевагою споживацьких традицій у суспільстві та тотальною владою бандитсько-олігархічного клану. Бандитський режим Януковича своїми брудними, а тепер і кровавими руками вже давно вліз у побут кожної української сім’ї та безкарно грабує громадян, невпинно перетворюючи нас на рабів та обслугу для олігархів.

Для подальшого владарювання в Україні режим Януковича здатний на все – до побиття та знищення непокірних, будь-яких засобів тиску та впливу на громаду, інформаційного шантажу та дезінформації. Крім иншого, для чергового заплутування людей через підконтрольні владі ЗМІ масово запускаються та підігріваються найнеймовірніші чутки, як щодо проплат присутнім на Майдані в Києві. Цю та маса иншої дезінформації запускають у суспільство для того, щоби люди почали сумніватися в спільному захисті своїх конституційних прав та свобод, щоби не протестували та не гуртувалися задля відстоювання своїх прав на майданах.

Таким чином, за сценарієм кремлівських консультантів Януковича людям під різними приводами має набриднути майданувати. І через поступове призупинення тиску людей на бандитську владу та маргіналізацію протестних настроїв режим Януковича буде робити спробу остаточно підкорити собі українське суспільство.

Єдиний реальний сценарій виходу з теперішньої політичної кризи в Україні – постійний тиск українського суспільства на теперішню бандитську владу на різних рівнях, який має лише посилюватися. Ілюзій не повинно бути – режим Януковича не здатний розвивати економіку, адже Янукович зі своєю “бригадою” жодного дня не займався державотворенням та, крім тотального грабунку ресурсів держави, не здатний ні на що. Лише тотальний громадський осуд щодо всіх, хто причетний до встановлення та функціювання в Україні цієї ракової пухлини – бандитського режиму, зробить потрібний у суспільстві ґрунт для повного витіснення цієї нечисти з нашого життя. Наше суспільство для оздоровлення має пройти довготривалі етапи очищення і цей шлях є надзвичайно складний та тернистий, але иншого нема – инакше будемо жити в бандитських умовах північно-корейського режиму.

Саме теперішня боротьба для українців є іспитом тисячоліття – найскладнішим етапом концентрації сили та волі української нації, коли є можливість раз і назавжди скинути рабські пута та розпочати будувати свою українську державу на правових засадах соціальної справедливості, національної гідности та економічної могутности.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви маєте змогу пожертвувати кошти, допоможіть людям, які хочуть добратись та стоять Майдані.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України