Авторські статті

Стихійний протест, породжений нашим праведним гнівом, має стати організованим і одностайним

“Ірод-президент сам не віддасть владу – Майдан пришвидшить його кінець, а правда й справедливість переможуть на нашій багатостраждальній землі”. Про це сказав народний депутат України від ВО “Свобода” Олег Панькевич у своєму виступі на вічі 5 січня 2014 року на львівському Майдані.


“На революційних майданах зібралися люди різних поколінь – і старші, і молодші, і ті, хто вже був на майданах наприкінці 80-х – початку 90-х, і ті, хто вперше вийшов на Майдан 2004-го. Є тут і представники покоління, яке боролося за незалежність у 40–50-ті роки минулого століття – вони завжди на передовій у важливі для нації моменти. Вони тут як докір тим, хто нині каже, мовляв, минуло більше місяця протесту, а нема результатів. Вояки УПА багато років, а не днів чи місяців, протистояли ворогові. Не один Святий вечір вони провели за колючим дротом, як, наприклад, Мирослав Симчич – сотник УПА Кривоніс, якому виповнився 91 рік і який провів 32 Святих вечори в тюрмі! Нам потрібно докласти ще дуже багато зусиль, щоби дорівнятися своїм чином до їхнього подвигу”, – зазначив Олег Панькевич.

Свободівець наголосив, що президент, якого у вертепах порівнюють з Іродом, не віддасть влади сам: “Майдан пришвидшить його кінець, і правда й справедливість переможуть на нашій багатостраждальній землі. У ці дні маємо розуміти, що стихійний протест, породжений нашим праведним гнівом, має перерости в иншу форму. Цей протест має бути ще більш організованим, дисциплінованим і одностайним, хоч би як нас хотіли роз’єднати наші вороги”.

Депутат-націоналіст зазначив, що довибори на п’ятьох округах, які відбулися недавно, мають бути наукою для українців. “Ці вибори засвідчили, що режим не поступиться і пустить у хід усю свою зброю – зловживання, адміністративний ресурс, використає бандитів і так званих “правоохоронців” у спілці з бандитами. Це їхні методи. Наші методи – це наша згуртованість. Маємо розуміти, що до наступних виборів – чи чергових, чи позачергових – всі маємо бути готові стати спостерігачами. Не можна допустити такого, як було на минулих виборах, коли в наших галицьких, бандерівських селах, де свого часу хлопці гинули за Україну, їхні нащадки продавалися за 100-150 гривень. Голоси купували теж тутешні люди, галичани. Ми повинні знати й оприлюднювати імена всіх, хто здійснює підкуп виборців, чинить фальсифікації. Ми повинні оголосити бойкот тим, хто продає свій голос, а отже й продає майбутнє наших дітей”, – наголосив Олег Панькевич.

Він побажав усій громаді зустріти Різдво з відчуттям справжнього духу свята, відчуттям радости від народження Месії і з надією на щасливе майбутнє нашої держави.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви маєте змогу пожертвувати кошти, допоможіть людям, які перебувають на Майдані.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.