Авторські статті

Герої не вмирають – героїчний дух Фотія Володимирського завжди буде з нами!

“У ці передріздвяні дні Україну сколихнула сумна звістка: українська нація втратила одного зі своїх Героїв. Голова Крайового Братства ОУН–УПА Карпатського краю Фотій Володимирський відійшов у вічність. Надзвичайно сумно миритися зі втратою тих, хто своє життя поклав на вівтар боротьби за Україну. Коли відходять у вічність такі люди, здається, що відходить ціла епоха. Але ми повинні розуміти: фізичне – минуще, а духовне – вічне! Герої не вмирають – героїчний дух Фотія Володимирського завжди буде з нами!”, – зазначив народний депутат України від фракції ВО “Свобода” Руслан Марцінків під час вшанування пам’яти Фотія Володимирського на Майдані у Києві.


Учасники київського Майдану вшанували хвилиною мовчання пам’ять Фотія Володимирського. Руслан Марцінків зазначив: “Життя Фотія Володимирського – приклад жертовности та самопожертви у боротьбі за Україну. Надзвичайно прикро усвідомлювати і миритися з такою втратою, адже це втрата усієї нації. Так, фізично Фотій Володимирський помер, але його героїчний чин житиме вічно. Приклад його жертовности служитиме українцям, як служить дух Бандери.

Їх залишилося небагато – справжніх Героїв, справжніх вояків УПА. Ми завдячуємо цим людям усім: власною державою, незалежністю, життям. І сьогодні усі ми, хто живий, хто ще народиться, – відповідальні перед цими людьми. Відповідальність наша – і у світлій пам’яті, і в історичній та національній справедливості, і у подальшій боротьбі за Україну. Світла пам’ять цій Великій Людині. Вічна пам’ять Фотію Володимирському”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України