Новини

Створення власного сайту

Замовити створення сайту професіоналам – це найбільш простий і розумний шлях стати володарем власного сайту. Вибравши його, вам, звичайно, доведеться заплатити певну, іноді немалу суму грошей (залежить від ексклюзивності дизайну, складності структури і функціоналу сайту), але фахівці компанії Echizh професійно виконають всі  Ваші побажання і в цьому випадку, ви позбавите себе від всіх  проблем і зовсім скоро отримаєте свій сайт «під ключ».

Все що від вас потрібно – це пояснити виробнику, яким ви бачите свій майбутній сайт, заповнити разом з ним технічне завдання, а так само, надати деякі матеріали для сайту: опис діяльності компанії; опис товарів і послуг; контактні дані (адреса, телефони, електронна пошта, ін).

В наш час кожна фірма, підприємство, організація, яка піклується про свою репутацію і успішний розвиток, повинна бути представлена в Інтернеті. Це аксіома. Її усвідомили багато власників бізнесу і керівників і вже придбали свій індивідуальний сайт.

Купити готовий сайт

Купити готовий сайт – так само досить простий і цілком розумний шлях стати володарем власного сайту, але і тут є підводні камені.

Зараз, у зв’язку з появою великої кількості різного роду пропозицій готових сайтів від різних компаній і приватних осіб і практично для будь-яких видів бізнесу, а так само, у зв’язку з розвитком бірж пропонують посередницькі послуги при купівлі-продажі сайтів, цей шлях у багатьох потенційних власників власного web-ресурсу придбав велику популярність.

Ціна готового сайту, як правило, значно нижча від вартості сайту виконаного на замовлення.

Але говорячи про низьку ціну готових сайтів, ми маємо на увазі купівлю сайтів без домену, не розкрученого, без історії і без аудиторії. У випадку покупки готового сайту з доменом, розкрученого, з історією і зі своєю постійною аудиторією – його вартість може бути десятки, і навіть сотні тисяч доларів.

Відразу ж після оплати готового сайту, для нього може бути придбаний домен і замовлений хостинг на якому сайт буде розміщено, але всі ці послуги коштують великих грошей і іноді продавці готових сайтів не попереджають про це клієнта і в результаті клієнту потрібно доплачувати немалу суму для того щоб розпочати роботу з сайтом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України