Новини

Студенти розпочнуть навчання у жовтні

Міністерство освіти і науки України підтримало пропозицію прем’єра Криму Анатолія Могильова щодо перенесення початку навчального року на місяць пізніше. Тепер українські студенти розпочнуть навчання у жовтні.

Пропозиція пана Могильова була мотивовано двома намірами. По-перше, вважає прем’єр, студенти зможуть відпочити на морі за нижчими цінами, ніж це можна було зробити в розпал відпочинкового сезону. Та і часу для відпочинку виявиться більше. А по-друге, продовживши курортний сезон, можна залучити до Криму більшу кількість відпочиваючих.

Прес-служба Ради міністрів АРК Криму повідомила, що пан Могильов висловлює подяку Міністерству освіти і науки України за підтримку корисної для Криму ідеї.

У Міністерстві повідомляють, що дозвіл відтермінувати початок навчального року для студентів не зобов’язує жоден вищий навчальний заклад починати навчання у жовтні. Кожен ВНЗ самостійно вирішуватиме, як спланувати навчальний рік.

Відомство Табачника повідомляє, що яким би не було рішення кожного ВНЗ щодо початку навчального процесу, повинні бути дотримані нормативні об’єми навчального часу. Також було зазначено, що відтермінування початку навчального року не торкатиметься студентів першого курсу (терміни вступної кампанії не можуть бути змінені). Рішення кожного ВНЗ має бути зроблено з участю його дорадчих органів та органів студентського самоврядування.

leocity.info

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України