ЄС|NATO

Стрілков досі не знає, з ким воює місяцями. Відео

Так з ким місяцями воював Стрілков?

Ігор Іванович Стрілков прийшов на радіо “Говорить Москва” до Сергія Доренка і дав розгорнуте інтерв’ю.

Торкнулися звичайно ж і тему ватного епосу. Останні півроку нам розповідають про іноземних найманців на стороні України. Мовляв самі українці не можуть протистояти російському духу, а тому на їх стороні ясна річ воюють польські найманці, інструктори-темношкірі, прості американські специ, якісь латиські снайпера, новозеландський спецназ, всякі блеквотерси та інші приватні-військові компанії (ПВК).

Ігор Іванович не раз розповідав нам про них. Ось Стрілков розповідає про поляків. Ну, напевно поляків:

Тут він про темношкірих:

Ось про ПВК і англійські гвинтівки:

І ось який місяць воюють вони, але все ніяк нікого не можуть взяти в полон або хоча б показати убитого. Уже можна було зібрати два відра іноземних паспортів та вагон убитих чи полонених темношкірих і поляків, але нам нічого не показують крім сумовитих запевнень Стрілкова і Ко

Але проходить трохи часу, і Ігор Іванович так коментує все це:

Радіослухачів: Чи бачили ви особисто західних найманців, так званих солдат удачі? Про них багато говорять: поляки, американці.

І. Стрілков: Ні, особисто не бачив.

Хм … дивно правда, при такій кількості боїв у такого героїчного головкому. Але тут відразу добиває відповідь на наступний же питання.

Радіослухачів: Здравствуйте. Олександр, Москва. У мене питання до вашого гостя. Ось він каже, що українці і росіяни один народ. Водночас намагається відкушувати частину території. Питання таке. Чи не підло це з вашого боку?

І. Стрілко: Ми по різні, мабуть, сторони барикад. З мого боку ні про яку підлість мова не йде з однієї простої причини: тому що я борюся за єдину велику Росію, а стого боку борються найманці Сполучених Штатів.

З одного боку, за місяці боїв головком Стрелков жодного найманця так і не побачив, але все одно впевнений, що бився з найманцями Сполучених Штатів.

Дописувач:Anton Pavlushko

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.