Авторські статтіЗдоров'яТехно

Вчені визнали кашель симптомом кількох смертельних хвороб

Алергія, астма або летальна інфікування росіяни не відрізнять без допомоги медика, що часто призводить до самолікування і ускладнення ситуації.

Вчені визнали кашель симптомом кількох смертельних хвороб. За словами медиків і дослідників, непримітний симптом може стати причиною мутованою хвороби і спровокувати страшні наслідки. Алергічний кашель найчастіше зустрічається в зимові місяці у жителів Росії, коли падіння температури, запобігає розсіювання забруднювачів повітря та алергенів, затримуючи їх близько до Землі в токсичних концентраціях. Така зміна температур може легко викликати астму, алергічний риніт та інші розлади в органах дихання. Деякі медики порівнюють вдихання забрудненого повітря щодня з табором постійного куріння, в результаті якого легені не тільки можуть втрачати своє призначення, але і повністю відмовити у повноцінній діяльності. Цим можна пояснити появу у жителів різних міст Росії сухого кашлю, при цьому людина ніколи не курив і не був астматиком.

Така дилема дуже легко з’ясовна, підкреслюють експерти. Вчені визнали кашель симптомом кількох смертельних хвороб. Раптова зміна температури і холодне, жінці повітря змушує дихальні шляхи стискатися, викликаючи напади подразливого кашлю, який не обмежує дихання, як астма. Жінці, свербляче горло може продовжувати приносити дискомфорт тижнів до місяців одночасно і змінюється в інтенсивності від одного дня до наступного. Інші ознаки сезонної алергії – нежить, раптові напади чхання, сльозяться і сверблячі очі, темні кола під очима. Ці темні кола, звані алергічними блискітками, викликані скупченням крові під очима через тканини опухлою в носових порожнинах.

«Страшные последствия»: Учёные признали кашель симптомом нескольких смертельных болезнейСухий кашель може бути викликаний сезонним грипом і іншими вірусними інфекціями, такими як застуда, але ці симптоми зазвичай не тривають більше тижня. Напади кашлю можуть досягати піку в різний час дня – ви можете кашляти більш сильно вночі, ніж вдень, але коливання не будуть такими інтенсивними, як при алергічному кашлі, який може стати нестримним, якщо рівень алергенів високий. Вірусні інфекції росіян також супроводжуються головним болем, ломотою в тілі, лихоманкою і втомою, при цьому кашель іноді стає слизовим у світові прогресування інфекції. Оскільки ці стани є самообмежуючими, і симптоми минають самі по собі після піку протягом двох-трьох днів, слід звернути до лікаря. Інфекції, як вірусні, так і бактеріальні, можуть призвести до ускладнень у людей з основними захворюваннями, такими як хвороби легенів або нирок, серцева недостатність, хронічна обструктивна хвороба легенів або астма, тому відвідування лікаря є обов’язковим, якщо висока температура триває більше двох днів. Кашель з мокротою або гноєм, що супроводжується високою температурою, ознобом та утрудненням дихання, також може бути ознакою пневмонії, яку необхідно виключити.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України