Авторські статті

Шойгу показав ЗСУ нову ціль на території Росії

Міністр оборони РФ Сергій Шойгу в якісь століття зробив добру справу: здав ЗСУ об’єкт, який тепер стоїть у черзі на атакуючі дії.

Так, Шойгу ходив підлогу цехам і перевірив виробничі потужності заводу “Омськктрансмаш”. Його візит зафіксували російські ЗМІ, а Україна розглянула у цьому візиті нову військову мету для себе, написав військово-політичний оглядач групи “Інформаційний опір” Олександр Коваленко.

За його словами, відвідування Сергієм Шойгу заводу “Омськктрансмаш” виявилося вкрай корисним у питаннях фіксації виробничих потужностей. На відео, яке оприлюднили російські ЗМІ, можна розглянути з чого виробляють російські танки Т-80БВМ, а також реальні обсяги відновлення, про які регулярно надходила інформація.

“Танки Т-80 відновлюються та модернізуються на заводі “Омскктрансмаш”. Виробництво нових танків з нуля там відсутнє, хоча російське керівництво поставило собі завдання його відновити. Відновлення та модернізація Т-80 дозволяє заводу на місяць видавати гарантований ротний комплект Т-80БВМ зразка 2022 року. Залежно від ремонтопридатності бойових машин та глибини модернізації показник може бути підвищений до двох ротних комплектів, але не більше за батальйон”, — зазначив експерт.

Він додав, що до міністра оборони здавання батального комплекту на “Омськктрансмаш” жодного разу не фіксувалося.

“Дякую Кужугетовичу, який самопіаром на підприємствах ВПК підтвердив всю інформацію, яка надходить. Чудовий міністр оборони”, – резюмував Коваленко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України