Новини

Страхування автомобіля в Україні

В усьому світі та Україні існує два основних види страхування авто – обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності та КАСКО.

Автоцивілка

Назва ОСАГО говорить сама за себе, це обов’язковий вид автострахування. При покупці автомобіля необхідно придбати страховий поліс, інакше можна отримати штраф від представників Національної поліції у разі зупинення та перевірки документів.

Цей вид страховки покриває витрати на ремонт машини постраждалої сторони у разі виникнення дорожньо-транспортної пригоди з Вашої вини. При цьому витрати на відновлення власного автомобіля потрібно покривати самостійно.

Вартість цього полісу відносно невисока і залежить від багатьох факторів, а саме: марки та моделі авто, року випуску, обсягу двигуна, регіону реєстрації, наявності пільг, страхової суми покриття тощо.

На сьогоднішній день оформити автоцивілку можна як в офісі, так і в Інтернеті, що значно полегшує покупку. У цьому цінність страхового поліса залишається незмінною.

Особливості КАСКО

На відміну від автоцивілки, поліс КАСКО є добровільним. При цьому КАСКО покриває витрати на ремонт власного автомобіля у разі надзвичайної події на дорозі.

Як сказано вище, купівля КАСКО не завжди обов’язковою, лише у разі оформлення кредиту на автомобіль. При цьому поліс ОСАЦВ все одно необхідно купувати.

Існує безліч варіантів страхового полісу КАСКО, які можуть захищати від різних ризиків, а саме від дорожньо-транспортних пригод, ушкодження третіми особами, угону, стихійного лиха, пожежі, надзвичайної ситуації тощо.

Відповідно до ризиків, що покриває ця страховка, варіюється і ціна на поліс. Вартість звичайно ж значно вища від автоцивілки і залежить також від наступних факторів: марки та моделі авто, року випуску, обсягу двигуна, регіону реєстрації, наявності пільг, страхової суми покриття, типів ризиків тощо.

Де придбати страховку на автомобіль?

В Україні є безліч страхових компаній, але на сьогоднішній день однозначним лідером є страхова компанія Оранта. За 100 років роботи компанія зарекомендувала себе як надійний партнер у наданні страхових послуг.

Придбати страховий поліс досить просто, достатньо перейти на сайт і оформити заявку на зворотний дзвінок або здійснити покупку онлайн за кілька простих кроків. При виникненні питань та уточнень завжди можна звернутися до фахівців Оранти і отримати відповіді на всі ваші запитання.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України