Новини

Роли Філадельфія – у чому феномен найпопулярніших у світі ролів

Існує багато видів ролів, але звання найпопулярніших суші по праву належить Філадельфії. Такі рулетики завоювали любов серед гурманів з усього світу. Приємний і ніжний смак, а також незрівнянна естетика зробили Філадельфію справжнім флагманом паназіатської кухні.

Історія та особливості приготування Філадельфія

Хоча такі роли і вважаються родзинкою паназіатської кухні, їх уперше почали подавати у США. Філадельфія – це найпопулярніший різновид урамакі. Відмінність таких ролів у тому, що зверху в них знаходиться рис, а не водорості, як у класичних макі.
У 80-х роках минулого століття один кухар, якому дуже подобалася комбінація м’якого сиру і лосося в пончиках-бейгелах, вирішив поекспериментувати з японською кухнею, додавши таке поєднання в роли. При цьому рибу він поклав не всередину страви, а прикрасив нею рулетики зверху. Так і з’явилася вже звична всім нам Філадельфія. Саме її створення і пов’язане з таким швидким поширенням суші по всьому світу.

Основні причини популярності цих ролів

Серед головних причин популярності таких суші можна виділити:
– дійсно ніжний і насичений смак – домогтися цього можна завдяки великій кількості крем-сиру, який і дав страві назву;
– ефектний зовнішній вигляд – великий шматок риби зверху відразу притягує до себе увагу, завдяки чому Філадельфія без проблем стане центральною прикрасою вашого столу;
– безліч варіацій – зараз можна знайти сотні рецептів таких ролів, що дає змогу підібрати страву на будь-який смак.
Замовити найкращу в Чернівцях Філадельфію ви можете, перейшовши на сайт https://chernivtsi.sushi-master.ua/menu/filadelfiya. Усього кілька кліків, і вже скоро улюблена страва опиниться на вашому столі!

Найпопулярніші види

Існує досить багато цікавих варіантів таких ролів. При цьому страви можна поділити на кілька видів, виходячи з:

  • -Використовуваних інгредієнтів. Роли готуються з копченого або слабосоленого лосося, тунця, вугра тощо. Також існують вельми цікаві рецепти з тигровою креветкою.
  • Декору. Класичний варіант – прикраса з морепродуктів. Але зустрічається також Філадельфія з рибою всередині. У такому разі страву прикрашають кунжутом, який надає ролам не тільки цікавого вигляду, а й незвичайного смаку.

Усе це робить Філадельфію чудовим вибором як для справжніх поціновувачів паназіатської кухні, так і для людей, які тільки хочуть долучитися до цього багатого й незвичайного світу!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України