Новини

Стоматологічна клініка у Житомирі від лікаря Колоса – якісні послуги та доступні ціни

«Комфортна стоматологія лікаря Колоса» у м. Житомир запрошує на лікування дорослих та дітей. Сучасне обладнання, фахівці, які використовують у роботі передові методи, забезпечують комфортне та швидке лікування усіх проблем ротової порожнини. Центр працює більш ніж 15 років, і за цей період завоював високу репутацію серед клієнтів. Повний список послуг та ціни можна переглянути на офіційній сторінці клініки kc-dent.com.ua.

Принципи роботи та переваги клініки «Комфортна стоматологія лікаря Колоса»

Основний пріоритет медичного центру — безпека пацієнта. Стоматологи застосовують пакети «Анти СНІД», які захищають також і від грибків, токсинів, мікробів. Для стерилізації інструментів використовують спеціальні розчини та обладнання MELAG, завдяки якому неможливо заразитися інфекційними захворюваннями. Переваги стоматологічного центру, які оцінили усі пацієнти:

 • Сучасне обладнання та передові технології лікування.
 • Абсолютна стерильність інструментів.
 • Кваліфікований персонал.
 • Затишна спокійна атмосфера.
 • Лікування початкового карієсу без сверління.
 • Прийом по запису, відсутність черг.

«Комфортна стоматологія лікаря Колоса» пропонує повний спектр послуг з лікування: цифровий рентген, видалення зубів, ортодонтію, ортопедичну стоматологію, лікування зубів у стані медикаментозного сну, імплантацію, хірургію, гігієну ротової порожнини та ін.

Коли потрібно ставити зубні імплантати

При повній втраті зуба стоматологи пропонують імплантацію. Імпланти виготовляють з титану(або його сплаву), який має дуже малий відсоток відторгнення організмом людини. Імплантати вкручують у кістку завдяки гвинтовій нарізці конструкції. Сучасні дентальні імпланти мають анатомічну форму. За формою їх поділяють на гвинтові, циліндричні, пластинкові та комбіновані. Імплантація здатна допомогти в багатьох випадках.

 1. При поодиноких дефектах у ротовій порожнині.
 2. При відсутності двох або більше зубів на одній ділянці (множинна адентія).
 3. При наявності комбінованих дефектів зубів.
 4. При тотальній адентї, коли у пацієнта повністю відсутні зуби.
 5. При наявності неправильного прикусу, який сформувався через множинні дефекти зубів.

Протипоказання для встановлення дентальних імплантів: онкологічні захворювання, цукровий діабет першого типу, згортання крові, систематичні та рецидивуючі запалення тканин ротової порожнини. Записатися на безкоштовну консультацію імплантолога можна за номерами телефонів, вказаних на офіційному сайті.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України