Стоматологічна клініка у Житомирі від лікаря Колоса – якісні послуги та доступні ціни

«Комфортна стоматологія лікаря Колоса» у м. Житомир запрошує на лікування дорослих та дітей. Сучасне обладнання, фахівці, які використовують у роботі передові методи, забезпечують комфортне та швидке лікування усіх проблем ротової порожнини. Центр працює більш ніж 15 років, і за цей період завоював високу репутацію серед клієнтів. Повний список послуг та ціни можна переглянути на офіційній сторінці клініки kc-dent.com.ua.

Принципи роботи та переваги клініки «Комфортна стоматологія лікаря Колоса»

Основний пріоритет медичного центру — безпека пацієнта. Стоматологи застосовують пакети «Анти СНІД», які захищають також і від грибків, токсинів, мікробів. Для стерилізації інструментів використовують спеціальні розчини та обладнання MELAG, завдяки якому неможливо заразитися інфекційними захворюваннями. Переваги стоматологічного центру, які оцінили усі пацієнти:

 • Сучасне обладнання та передові технології лікування.
 • Абсолютна стерильність інструментів.
 • Кваліфікований персонал.
 • Затишна спокійна атмосфера.
 • Лікування початкового карієсу без сверління.
 • Прийом по запису, відсутність черг.

«Комфортна стоматологія лікаря Колоса» пропонує повний спектр послуг з лікування: цифровий рентген, видалення зубів, ортодонтію, ортопедичну стоматологію, лікування зубів у стані медикаментозного сну, імплантацію, хірургію, гігієну ротової порожнини та ін.

Коли потрібно ставити зубні імплантати

При повній втраті зуба стоматологи пропонують імплантацію. Імпланти виготовляють з титану(або його сплаву), який має дуже малий відсоток відторгнення організмом людини. Імплантати вкручують у кістку завдяки гвинтовій нарізці конструкції. Сучасні дентальні імпланти мають анатомічну форму. За формою їх поділяють на гвинтові, циліндричні, пластинкові та комбіновані. Імплантація здатна допомогти в багатьох випадках.

 1. При поодиноких дефектах у ротовій порожнині.
 2. При відсутності двох або більше зубів на одній ділянці (множинна адентія).
 3. При наявності комбінованих дефектів зубів.
 4. При тотальній адентї, коли у пацієнта повністю відсутні зуби.
 5. При наявності неправильного прикусу, який сформувався через множинні дефекти зубів.

Протипоказання для встановлення дентальних імплантів: онкологічні захворювання, цукровий діабет першого типу, згортання крові, систематичні та рецидивуючі запалення тканин ротової порожнини. Записатися на безкоштовну консультацію імплантолога можна за номерами телефонів, вказаних на офіційному сайті.

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh