Політика

Міністр оборони Росії Шойгу: Ми вертаємося у місця постійної дислокації, бо «досягнули мети»

Міністр оборони РФ Сєрґєй Шойґу, перебуваючи в незаконно окупованому Криму заявив, що війська Південного та Західного округів армії РФ ПОВЕРТАЮТЬСЯ в місця постійної дислокації бо «досягнули мети».

Відвід військ агресора від наших кордонів розпочнеться завтра, 23.04.2021.

Підобосрався тувінець. Насправді, жодної мети Росія не досягла і це зрозуміло. Хіба на меті стояло поглиблення міжнародної ізоляції – тоді да. А так… Побряцали переважно совковою зброєю, поганяли призовників, щось там почвякали пропагандони та й по всьому.

Звісно – НІ В ЯКОМУ РАЗІ не можна розслаблятися, знаючи ментальну підступність та підлість нашого ворога: сьогодні, 22.04.2021, на фронті знову загинув Український Воїн, а за лінією відведення виявили 12 установок «Град». Окупаційні проблеми з водою в Криму також не вирішено, тому – не розслабляємось.

А так, я хочу подякувати потужній міжнародній коаліції, яка на тлі найбільшої за весь час війни ескалації прийшла на допомогу хто як міг. Хочу перерахувати кожну країну:

США, Велика Британія, Канада, Швеція, Естонія, Латвія, Литва, Польща, Чехія, Словаччина, Румунія, Хорватія, Туреччина, Сакартвело та Азербайджан!

Дякуємо вам, наші Друзі, партнери та союзники!

Ну а російським сателітам раджу приготуватися до фіналу вашої псевдодержавності. Білорусі в першу чергу. Лукашенко не дарма сьогодні до Москви полетів. Виторговує статус і пост аналогічний Кадирову – національна республіка в складі РФ з пожиттєвим лідером. Білоруси самі в тому винні, тому жодного співчуття.

А наостанок скажу так: Україна, як Держава, має максимально віддалитися від РФ у геополітичному плані, починаючи з розриву Дипвідносин закінчуючи вирішенням питання з НАШИМИ Лаврами, які ВСІ окуповані РПЦ.

Давайте не будемо в ролі наздоганяючих. Ми на Донбасі воюємо на передовій цивілізаційної війни між Європою і Ордою, ми і на всіх інших напрямках маємо бути в авангарді. Так переможемо!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України