Міністр оборони Росії Шойгу: Ми вертаємося у місця постійної дислокації, бо «досягнули мети»

Міністр оборони РФ Сєрґєй Шойґу, перебуваючи в незаконно окупованому Криму заявив, що війська Південного та Західного округів армії РФ ПОВЕРТАЮТЬСЯ в місця постійної дислокації бо «досягнули мети».

Відвід військ агресора від наших кордонів розпочнеться завтра, 23.04.2021.

Підобосрався тувінець. Насправді, жодної мети Росія не досягла і це зрозуміло. Хіба на меті стояло поглиблення міжнародної ізоляції – тоді да. А так… Побряцали переважно совковою зброєю, поганяли призовників, щось там почвякали пропагандони та й по всьому.

Звісно – НІ В ЯКОМУ РАЗІ не можна розслаблятися, знаючи ментальну підступність та підлість нашого ворога: сьогодні, 22.04.2021, на фронті знову загинув Український Воїн, а за лінією відведення виявили 12 установок «Град». Окупаційні проблеми з водою в Криму також не вирішено, тому – не розслабляємось.

А так, я хочу подякувати потужній міжнародній коаліції, яка на тлі найбільшої за весь час війни ескалації прийшла на допомогу хто як міг. Хочу перерахувати кожну країну:

США, Велика Британія, Канада, Швеція, Естонія, Латвія, Литва, Польща, Чехія, Словаччина, Румунія, Хорватія, Туреччина, Сакартвело та Азербайджан!

Дякуємо вам, наші Друзі, партнери та союзники!

Ну а російським сателітам раджу приготуватися до фіналу вашої псевдодержавності. Білорусі в першу чергу. Лукашенко не дарма сьогодні до Москви полетів. Виторговує статус і пост аналогічний Кадирову – національна республіка в складі РФ з пожиттєвим лідером. Білоруси самі в тому винні, тому жодного співчуття.

А наостанок скажу так: Україна, як Держава, має максимально віддалитися від РФ у геополітичному плані, починаючи з розриву Дипвідносин закінчуючи вирішенням питання з НАШИМИ Лаврами, які ВСІ окуповані РПЦ.

Давайте не будемо в ролі наздоганяючих. Ми на Донбасі воюємо на передовій цивілізаційної війни між Європою і Ордою, ми і на всіх інших напрямках маємо бути в авангарді. Так переможемо!

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nine + 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh