Новини

Стенди для нової української школи

НУШ – це абсолютно нова школа, до якої діти ходять з задоволенням, у якої нові пріоритети та методики навчання. В стінах такого закладу прислухаються до учнів, вчать їх висловлювати свою думку та бути свідомими громадянами своєї держави. Ця школа тісно й плідно співпрацює з батьками, тут все будується на взаєморозумінні та допомозі. Зміни торкаються не лише навчального процесу, планів, а й змінюється внутрішня атмосфера в кабінетах та в школі вцілому. У минуле відходять картонні стенди та паперові плакати. Школи поступово наповнюються якісними та довговічними пластиковими стендами, які прослужать не один рік і не одному поколінню школярів.

Стенди для нової української школи

Переймаєтесь оформленням? Не варто, залиште це професіоналам – інтернет-магазину stendall.com.

За період шкільної реформи створилась велика кількість різноманітних стендів для навчання.

Якщо потрібно внести зміни до розкладу, повідомити про батьківські збори чи планове чергування по школі – розмістіть необхідну інформацію в відповідній кишені класного куточка. У когось день народження? Привітайте, розмістивши фото й побажання на стенді «Іменинники».Списки літератури, імена педагогів, список класу з датами народження, розклад гуртків та багато іншої корисної інформації можна розміщати на таких стендах. Для молодших класів існує великий вибір кумедних зарядних пристроїв, куточків прироби та погоди, кіл вітань, осередків класу та рутин нуш.

Стенди для дитячого садка та школи

Всі стенди є гарними помічникам під час навчання, саме тому команда stendall.com. робить їх максимально цікавими та яскравими. Відомо, що діти молодшого шкільного віку краще запам’ятовують інформацію за допомогою зору. Спеціально було розроблено низку героїв, які будуть веселики малюків своєю присутністю на стендах та стануть гарними друзями на період навчання в початковій школі. В розділі магазину «Стенди для НУШ» ви знайдете:

  1. Правила нашого класу
  2. Алфавіт та цифри (каліграфічне письмо)
  3. Мовну й математичну скарбничку
  4. Щоденні новини
  5. Ранкові зустрічі
  6. Куточки самооцінки
  7. Словникові скарбнички.

Різні оформлення, різна кількість кишень, різні розміри та ціни. Ви обов’язково знайдете щось для свого класу. А якщо маєте власні ідеї оформлення, дизайнери інтернет-магазину stendall.com розроблять макети, враховуючи всі ваші побажання. Ця послуга є абсолютно безкоштовною і навіть готовий макет ні до чого вас не зобов’язує. Але, ви неодмінно зробите замовлення, тому що таких професіоналів в своїй справі ще треба пошукати.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України