Авторські статтіФотогалерея

Кіра Найтлі поруч з чоловіком виглядає його старшою сестрою. Фото

А їй лише 33 роки!

Між тим, як зірка виглядає на червоній доріжці і в звичайному житті, різниця просто величезна. В цьому могли переконатися ті перехожі, які зустріли її напередодні вдень на паризьких вулицях. Без макіяжу, з розпатланим волоссям і в кумедних круглих окулярах Кіру було просто не впізнати. Але в цьому немає нічого страшного: не ходити ж 24 години на добу при повному параді.

А що дійсно збентежило, так це безліч зморшок на лобі, глибокі носогубки і так звані «кільця Венери» на шиї.

Стареет: Кира Найтли рядом с мужем выглядит его мамой

Між іншим, актриса на прогулянці була не одна, а зі своїм чоловіком, музикантом Джеймсом Райтоном. І, хоча він на два роки старший Найтлі, виглядає як її старший син. Ну або, принаймні, молодший брат.

Стареет: Кира Найтли рядом с мужем выглядит его мамой

Але, незважаючи ні на що, Кіра Найтлі і Джеймс Райтон – одна з найміцніших пар шоу-бізнесу. Зірка та її чоловік досі часто ведуть себе як закохані підлітки. І це при тому, що їх дочки скоро виповниться чотири роки.

До знайомства з Кірою у Джеймса була репутація бабія і вічного короля вечірок. Але, по-справжньому закоханий, він кардинально змінився. А в Найтлі просто неможливо не закохатися, потім не раз говорив він в інтерв’ю.

До речі, на червоних доріжках актриса виглядає як і раніше чудово. В той же день, коли папараці сфотографували їх з чоловіком, Кіра з’єднання явилася на відкритті сезону паризької опери і стала справжньою королевою вечора.

Стареет: Кира Найтли рядом с мужем выглядит его мамой

Так що, думається, зірка ще цілком у формі, тим більше зараз 33 роки – розквіт молодості. Ну, а дрібні недоліки завжди можна виправити за допомогою косметолога. Хочеться вірити, що Найтлі так і вчинить. Ну, а поки ми пропонуємо вам помилуватися її самими шикарними кінообразами.

Стареет: Кира Найтли рядом с мужем выглядит его мамой

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України