Авторські статтіНовини з Австрії

Новий підйомник чекає гірськолижників в Австрії

В цьому сезоні новий підйомник Gampenbahn дозволить зимовим спортсменам насолодитися безшумним комфортним підйомом на гору Палинкопф. Старий 4-крісельний підйомник (в момент свого будівництва – найдовша канатна дорога Австрії) був демонтований через 30 років експлуатації. Його замінить 6-місний витяг з підігрітими кріслами новітнього покоління від фірми Doppelmayrс пропускною здатністю 2800 чоловік в годину.

Ишгль бьет мировой рекорд: Новый подъемник ждет горнолыжниковФото: pixabay.com

Рекорд: підйомник Gampenbahn долає перепад висоти в 924 метра, що є рекордним значенням для 6-місцевих витягів з кріслами і вітрозахисним козирком. Підйомник Gampenbahn з низьким рівнем шуму і вібрації дивує продуманим дизайном: все – від турнікетів до оббивки крісел оформлено в єдиному стилі. Особливістю 122 нових 6-місцевих крісел стали нанесені на зворотний бік спинок крісел фотографії сарн, альпійських бабаків і інших знаменитих представників альпійської фауни. Таким чином, кожне крісло унікально. Крісла також оснащені вдосконаленими захисними дугами. Особливо широкі (52 см) індивідуальні сидіння мають ергономічну форму і підігрів.
Нижня станція підйомника Gampenbahn (1924 метра) знаходиться в містечку Фімба (Fimba) прямо посеред регіону Сільвретта Арена. Звідси підйомник доставити зимових спортсменів до верхньої станції Gampenbahnна висоту 2848 метрів, подолавши рекордний перепад висот в 924 метра і 21 опору за 8 хвилин. І таким чином, на вершину Палинкопф, одне з найбільш красивих і мальовничих місць зони катання. Завдяки новим напрямних вдалося скоротити кількість опор підйомника. Старий 4-місний підйомник, відпрацьована на протязі 30 років і перевезший близько 13 мільйонів спортсменів, знайде нове пристановище в місті Тараз в Казахстані.

Спеціально для фанатів снігу: в цьому сезоні гостей Ішгля чекає ще більше задоволення від катання на гірських лижах. Від верхньої станції канатної дороги MullerbahnM2 до ресторану AlpTridaбыла прокладена нова гірськолижна траса 68 bс штучним осніженням довжиною один кілометр і перепадом висот 250 метрів. Таким чином, загальна протяжність трас в регіоні Сільвретта Арена (SilvrettaArena) тепер становить 239 кілометрів. 22 листопада 2018, як ніколи рано, Сільвретта Арена відкриє гірськолижний сезон 2018/19. Останній день гірськолижного катання – 1 травня 2019 року.

Австрійське представництво з туризму
Фото: pixabay.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України