Стало відомо, скільки заробляють австрійці

Докладний огляд середніх зарплат по галузях, професійними групами, кваліфікаціями і федеральним землям Австрії

«Зарплата є ключовим фактором при прийнятті рішення про прийом на роботу. Проте, зарплата, як і раніше є забороненою темою в Австрії. Це турбує співробітників. Вони часто не знають, яку зарплату вони можуть отримати, а роботодавці дуже рідко піклуються про прозорість », – повідомляє Микола Дюрхаммер, керуючий директор StepStone.

Даний звіт хоче дати обом сторонам більше інформації. Він інформує про середню заробітну плату в окремих галузях, професійних групах і регіонах. Онлайн-платформа оцінила зарплати близько 14 000 співробітників в Австрії.

Середня річна зарплата співробітників в Австрії в даний час складає 52 000 євро брутто на рік. Це на 8 000 євро більше, ніж в минулому році.

Найвищі зарплати у:

  • лікарів (79 000 євро),
  • менеджерів (73 000 євро),
  • фінансових експертів, таких як фінансові консультанти або контролери (72 250 євро),
  • юристів (63 650 євро).

Що стосується секторів, то за розміром зарплати лідирують такі галузі:

  • банки (64 250 євро),
  • виробництво споживчих товарів / товарів тривалого користування (63 600 євро),
  • хімічна і нафтопереробна промисловість (62 800 євро),
  • фармацевтична промисловість (62 500 євро).

Відповідальність окупається: керівники вищої ланки заробляють майже в два рази більше, ніж співробітники без кадрової відповідальності. Розмір заробітної плати в значній мірі залежить від кількості підлеглих співробітників. У той час як керівники, у яких до чотирьох підлеглих співробітників, заробляють в середньому 53 300 євро. Керівники, які мають не менше 100 підлеглих співробітників, вже отримують заробітну плату в розмірі 96 600 євро.

Зі збільшенням професійного досвіду збільшується і заробітна плата

Найкраще заробляють вікові групи старше 60 років (77 000 євро) і зі стажем роботи понад 25 років (66 000 євро).

Ті, хто закінчив навчання в університеті, заробляють приблизно на 14 000 євро в рік більше, ніж ті, хто не має освіти. Однак не всі дипломи оцінюються однаково. Дипломи «класичних» університетів стабільно оплачуються краще, ніж дипломи університетів прикладних наук. Ліцензовані лікарі і співробітники з докторським ступенем заробляють найбільше. Працівники з вищою освітою заробляють краще, ніж працівники без диплома.

Не дивно, що Відень і Форарльберг платять найвищі зарплати. Але працівники у Верхній Австрії і Зальцбурзі також отримують більше 50 000 євро брутто на рік. Як і в минулому році, Бургенланд знаходиться внизу списку. Тут виплачується приблизно на 10 000 євро в рік менше, ніж, наприклад, у Відні. Однак при порівнянні міст в цьому році вимальовується дивна картина. Лінц і Брегенц (55 600 евро) очолюють рейтинг найвищих зарплат, випереджаючи Відень. За ними слідують Інсбрук (51 700 євро), Грац (51 000 євро) і Санкт-Пельтен (50 250 євро). ).

Коли справа доходить до розміру зарплати, важливу роль відіграє розмір компанії. В цілому тут застосовується наступне правило: чим більша компанія, тим вище зарплати. Роботодавці, на яких працює максимум 50 чоловік, платять в середньому 47 000 євро в рік. З іншого боку, ті, хто працює в компанії з більш ніж 5000 співробітників, можуть розраховувати приблизно на 12 500 євро більше за річну зарплату.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen − 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh